Tester Automatyczny (B2B 40-100 PLN/h netto // UOP 5-13 K PLN/m-c brutto)

JoannaMi
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 02, 2017 10:19 am

Tester Automatyczny (B2B 40-100 PLN/h netto // UOP 5-13 K PLN/m-c brutto)

Postautor: JoannaMi » śr sie 02, 2017 9:29 pm

Dzień dobry Testerzy Automatyczni,

Nazywam się Joanna Michniewicz i pracuję w firmie Seargin - rekrutacja IT. Jestem osobą odpowiedzialną za dostarczani najlepszych specjalistów naszemu kluczowemu klientowi końcowemu z branży automatyki, który obecnie prężnie rozwija swoje projekty w Katowicach.

Klient poszukuje Inżynierów ds. Testów Automatycznych ze znajomością języków programowania Python lub C++ na kilka różnych projektów (związanych z wdrożeniem nowego oprogramowania, tworzeniem nowej aplikacji do wyświetlania wizualizacji oraz systemami wbudowanymi embedded). Do głównych zadań należałoby między innymi uczestnictwo w testowaniu produktów klienta z zakresu automatyki, wykonywanie i dokumentowanie testów, przygotowywanie, utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego.

Współpraca oferowana jest w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę, wynagrodzenie wygląda następująco: 40-95 PLN/h netto (w przypadku kontraktu B2B) oraz 5-13 K PLN/m-c brutto (w przypadku umowy o pracę) - w zależności od doświadczenia kandydatów.

Benefity:
- Rozwijające stanowisko z nowymi, ciekawymi projektami, stanowiące wyzwanie wśród kreatywnych osób - ze względu na międzynarodowe środowisko dające szerokie spektrum możliwości;
- 2 dni zdalne w tygodniu, elastyczne godziny pracy (pracownik zobowiązany jest przepracować 40 godzin tygodniowo i od niego jest zależne, jak rozłoży sobie czas pracy).

Dodatkowo w przypadku umowy o pracę również:
- Ubezpieczenie na życie;
- Pakiet kafeteryjny;
- karta multisport lub bilety do kina;
- Dofinansowania do wyjść, np. squash, pikniki rodzinne, lunch 50%;
- Wczasy "pod Gruszą";
- Zapewnione miejsce parkingowe;
- Kursy językowe z Empik School.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres mailowy: joanna.michniewicz@seargin.com

Pozdrawiam, Joanna Michniewicz

Wróć do „Automatyzacja / Automatization”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość