Zarządzanie zespołem programistycznym

szkolenia, kursy, certyfikaty, konferencje, zloty
asobkowska
Posty: 50
Rejestracja: czw maja 12, 2011 3:43 pm

Zarządzanie zespołem programistycznym

Postautor: asobkowska » wt paź 16, 2012 1:03 pm

Zapraszam na szkolenie z Zarządzania Zespołem Programistycznym!

Uczestnicy szkolenia poznają metody planowania, szacowania oraz monitorowania kosztów i harmonogramu. Zapoznają się z metodą ścieżki krytycznej i metodą wartości wypracowanej dla kontroli harmonogramu i kosztów.

Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego zarządzania zespołem programistycznym, zwracając uwagę na „projektowe podejście” do pracy członków zespołów IT. W trakcie szkolenia zwrócona zostanie uwaga na to, czym różni się projekt programistyczny i zarządzanie nim od innego typu projektów i zarządzania nimi. Uczestnicy będą mieli okazję do przeanalizowania konkretnych zagadnień z przykładowych sytuacji z życia zespołu programistycznego oraz przećwiczenia nabytych umiejętności w trakcie indywidualnych i grupowych ćwiczeń.
W trakcie szkolenia będą także poruszane tematy z zakresu umiejętności miękkich: pracy zespołowej, komunikacji, postępowania w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie planowania i zarządzania zespołem programistycznym. Przekazane metody oraz wskazówki powinny ułatwić takie przegotowanie działu produkcji oprogramowania, by jego prace przebiegały efektywnie i z minimalną liczbą zakłóceń.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem http://sqam.org/zarzadzanie-zesp-programistycznym

Zapraszam do kontaktu

Paulina Karpińska

tel: 22 427 37 08
fax: 22 244 24 59
e-mail: paulina.karpinska@sqam.org
www.sqam.org

SQAM SP. z o.o. SP. k.
ul. Bokserska 1
02-682 Warszawa

Wróć do „Szkolenia, konferencje i spotkania / Trainings, Conferences and Meetings”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość