Mistrzostwa w Testowaniu Oprogramowania

szkolenia, kursy, certyfikaty, konferencje, zloty
radoslaw.smilgin
Posty: 383
Rejestracja: czw mar 12, 2009 9:47 pm
Kontaktowanie:

Mistrzostwa w Testowaniu Oprogramowania

Postautor: radoslaw.smilgin » pn mar 24, 2014 5:06 pm

2-3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Mistrzostwa Polski w testowaniu oprogramowania. Właśnie ruszyły zapisy.
Będzie to już druga próba wyselekcjonowania najlepszych testerów oprogramowania w Polsce. Pierwsze takie zmagania odbyły się we wrześniu 2013r. Wystartowało w nich ponad 100 testerów, którzy zmierzyli się z Mr Buggym – aplikacją stworzoną specjalnie na tą okazję. Tegoroczne dwudniowe Mistrzostwa mają przyciągnąć dwa razy większą ilość uczestników.
Mistrzostwa polegają na przetestowaniu aplikacji bazując na dostarczonej specyfikacji. Oprócz samej satysfakcji z wygranej na uczestników czekają także bardzo atrakcyjne nagrody, przewidziana pula ma wynosić 40 000 zł. Uczestniczyć mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie w testowaniu, zarówno indywidualne osoby, chcące podjąć wyzwanie, jak i firmy, które chciałyby wydelegować swój zespół i przekonać się czy ich testerzy zasługują na miano Mistrzów.
TestingCup to jednak nie tylko zawody, ale też konferencja o tematyce testerskiej. Zaproszono kilkunastu Mówców - polskich i zagranicznych. Tematem prezentacji będzie m.in. testowanie użyteczności, funkcjonalne, bezpieczeństwa. Będzie też okazja do wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami Mistrzostw w specjalnie zaaranżowanej strefie integracyjnej.
Zapisy trwać będą przez cały luty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie wydarzenia http://testingcup.pl/.
Zapraszamy do też do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/TestingCup
Szkolenia ISTQB oraz praktyczne dla testerów oprogramowania http://testerzy.pl/szkolenia-z-testowania

Wróć do „Szkolenia, konferencje i spotkania / Trainings, Conferences and Meetings”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość