nie taki znów żółtodziób szuka pracy we Wrocławiu

Kudlik

nie taki znów żółtodziób szuka pracy we Wrocławiu

Postautor: Kudlik » śr wrz 21, 2016 9:11 am

Cześć wszystkim.

Postanowiłem jakiś czas temu, że czas zmienić strony biurka przy rozmowach kwalifikacyjnych i przestać spamować LinkedIn ofertami pracy i zacząć robić coś innego.
W związku z tym że przy rekrutacji testerów zdobyłem dość sporą wiedzę o testowaniu którą sam zacząłem uzupełniać czytając (nie tylko w internetach) czy robiąc beta testy jakiegoś open source, do tego zacząłem studia podyplomowe z testowania, w listopadzie podchodzę do ISTQB FL szukam możliwości zaczepienia się w jakimś miejscu.
Angielski biegły (absolwent filologii, do dziś hobbystycznie lektor)

Jeśli u kogoś w firmie poszukuje się kotów to przyjmuje każde warunki. Niestety nie mogę sobie pozwolić na staż bo mieszkanie się samo nie zapłaci, ale jak znam rynek to i tak najbardziej zielony junior dostanie więcej niż to co mam teraz więc oczekiwań finansowych specjalnych nie mam.

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki, pomoc itp.

JarkoBosko
Kontaktowanie:

Re: nie taki znów żółtodziób szuka pracy we Wrocławiu

Postautor: JarkoBosko » pt gru 08, 2017 11:12 am

Warto samemu cały czas się szkolić , jak mówisz, że nie możesz podjąć się stażu. Jest dużo materiałów w necie, w książkach, także dasz radę, a co do pracy to tester jest teraz gorącym pączkiem w każdej organizacji IT, także warto inwestować czas i zaangażować się w tę działkę. Mam dla Ciebie fajną ofertę, może warto spróbować https://altimi.com/praca-it/inne/tester--59/ . Powodzenia!

Wróć do „Pracodawcy i pośrednicy pracy - opinie”