SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Kontakt

WSTECZ

Urzędowy adres SJSI:

ul. Poznańska 16 lok. 4

00-680 Warszawa

 

Biuro SJSI we Wrocławiu:

Budynek TIMES

ul. Kazimierza Wielkiego 1

50-077 Wrocław

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy.

Sprawy ogólne: mail: kontakt@sjsi.org

Dane kontaktowe (według funkcji):

Zarząd:

Tomasz Watras: t.watras@sjsi.org
Sebastian Małyska: s.malyska@sjsi.org
Lucjan Stapp: l.stapp@sjsi.org
Joanna Gajewska: j.gajewska@sjsi.org

Komisja Rewizyjna:

Karolina Zmitrowicz k.zmitrowicz@sjsi.org
Jan Sabak: j.sabak@sjsi.org
Wojciech Jaszcz: w.jaszcz@sjsi.org
Adam Roman a.roman@sjsi.org

Dane kontaktowe (według obszarów odpowiedzialności):

Egzaminy ISTQB® & REQB® – Centrum Egzaminacyjne SJSI egzaminy@sjsi.org
Akredytacja ISTQB® – Joanna Gajewska: j.nowakowska@sjsi.org 
Członkowstwo zwyczajne i wspierające – Sebastian Małyska: s.malyska@sjsi.org
Finanse – Tomasz Watras: t.watras@sjsi.org
Komitet organizacyjny Testwarez – Katarzyna Chumieja: k.chumieja@testwarez.pl
Komitet programowy Testwarez – Sebastian Małyska: s.malyska@testwarez.pl
Współpraca z uczelniami, słownik testerski – Lucjan Stapp: l.stapp@sjsi.org
Grupa robocza REQB/IREB: k.zmitrowicz@sjsi.org
Procesy ISTQB® – Wojciech Jaszcz: w.jaszcz@sjsi.org

Nasze identyfikatory:

NIP 5272426649
REGON 015596805
KRS 0000175199 Rejestr Stowarzyszeń

Nasze konto bankowe: 

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
PKO BP Oddział 1 we Wrocławiu
66 1020 5226 0000 6502 0508 3482

Nasze media:
YouTube
Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+