SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Zarząd

WSTECZ

FotoTWatras (1)Tomasz Watras

Prezes

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, specjalność „Bankowość” oraz Wydziału Informatyki Politechniki Wrocławskiej, kierunek „Inżynieria oprogramowania”. Testowaniem oprogramowania zajmuje się od wielu lat biorąc udział w wielu różnorodnych projektach informatycznych głównie dla branży finansowej. Współzałożyciel firmy TestBenefit świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania. Jako ekspert z wieloletnią praktyką aktywnie działa na rzecz propagowania wiedzy oraz nowoczesnych metodologii z zakresu testów oprogramowania będąc m.in. wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki Copernicus we Wrocławiu.

Zainteresowania poza zawodowe to turystyka górska i rowerowa oraz wszystko to, co jest związane z samochodami osobowymi marki Volvo.

Kontakt: t.watras@sjsi.org


sebastian_malyska-300x249Sebastian Małyska

Wiceprezes

Absolwent Telekomunikacji i Elektroniki na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od 2005 roku związany z firmą Alcatel-Lucent, gdzie pracował na stanowisku inżynier oprogramowania. W tym czasie stał się ekspertem w dziedzinie testowania, w tym również jego automatyzacji i zarządzania jakością w projekcie. Obecnie pracuje na stanowisku Quality Manager w firmie Genesys Telecommunications Laboratories. ISTQB certyfikowany tester. Współorganizator i mówca konferencji. Współorganizator meetup’u w Bydgoszczy. Wykładowca na studiach podyplomowych. Członek zarządu SJSI.

Zainteresowania poza zawodowe to przede wszystkim rodzina.

Kontakt: s.malyska@sjsi.org

 


Lucjan Stapp

Wiceprezes

Lucjan2

Pracownik naukowo – dydaktyczny Politechniki Warszawskiej. Autor ponad 45 publikacji, w tym 14 o różnych problemach związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości. Kierownik i członek zespołów testowych w kilkunastu projektach. Certyfikowany tester (CTAL-TM i CTAL -TA). Zwolennik zwinnych metodologii. Członek – założyciel Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Prowadzi szkolenia z testowania, jest akredytowanym trenerem kursów przygotowujących do egzaminu ISTQB Foundation Certificate. Członek ISTQB Glossary WG i ISTQB Exam WG.

Kontakt: l.stapp@sjsi.org


Joanna Gajewska (Nowakowska)

Wiceprezes

Kierownik ds. Zarządzania Jakością w firmie Oracle Polska, gdzie odpowiada za zarządzanie procesami działu Consulting, system zarządzania jakością, zespół testowy oraz ciągłe doskonalenie. Posiada certyfikat ISTQB Certified Tester, Full Advanced Level. W roku 2012 wdrożyła w dziale utrzymania Oracle certyfikacje ISO 20000-1. W SJSI od początku.

„Moją pasją jest film widziany oczami operatora i montażysty; góry i (Burton)snowboard  oraz wspinaczka sportowa”.

Kontakt: j.gajewska@sjsi.org