SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Zarząd

WSTECZ

Karolina Zmitrowicz

Prezes

Analityk biznesowy/systemowy ze specjalizacją w obszarze bankowości i ubezpieczeń. Aktualnie trener w dziedzinie inżynierii wymagań, analizy biznesowej i testowania. Redaktor naczelna Quale Magazine. Wykonywane w trakcie kariery zawodowej role: tester, menedżer testów, menedżer kontroli zmian, Technical Writer, analityk biznesowy i systemowy. W pracy analityka wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas ponad 3 lat praktyki w obszarze zapewniania i kontroli jakości, by maksymalnie zwiększać jakość produktów prac, jak i samego procesu ich powstawania. Doświadczenie w międzynarodowych, dużych projektach, wymagających nie tylko umiejętności efektywnego planowania i koordynacji zadań, ale i doskonałej komunikacji interpersonalnej. Pracowała dla największych firm finansowych w RPA, Austrii, Włoszech, Holandii, Słowacji, Polsce. Autorka kilkanastu publikacji z obszaru zarządzania jakością, testowania, analizy biznesowej i zarządzania zespołem.

Kontakt: k.zmitrowicz@sjsi.org

 


sebastian_malyska-300x249Sebastian Małyska

Wiceprezes

Absolwent na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od 2005 roku pracuje na  stanowiskach związanych z inżynierią oprogramowania: tester, leader & kierownik. Obecnie zatrudniony w firmie Cognifide. ISTQB certyfikowany tester. IREB certyfikowany analityk. Współorganizator i mówca konferencji. Na polskich i zagranicznych konferencjach członek rad programowych. Współorganizator meetup’u w Bydgoszczy. Wykładowca na studiach podyplomowych. Wiceprezes w zarządzie SJSI.

Zainteresowania pozazawodowe to przede wszystkim rodzina.

Kontakt: s.malyska@sjsi.org

 


Lucjan StappLucjan2

Wiceprezes

 

Pracownik naukowo – dydaktyczny Politechniki Warszawskiej. Autor ponad 45 publikacji, w tym 14 o różnych problemach związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości. Kierownik i członek zespołów testowych w kilkunastu projektach. Certyfikowany tester (CTAL-TM i CTAL -TA). Zwolennik zwinnych metodologii. Członek – założyciel Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Prowadzi szkolenia z testowania, jest akredytowanym trenerem kursów przygotowujących do egzaminu ISTQB Foundation Certificate. Członek ISTQB Glossary WG i ISTQB Exam WG.

Kontakt: l.stapp@sjsi.org


jan_sabakJan Sabak

Wiceprezes

Ekspert w dziedzinie zapewnienia jakości systemów informatycznych, wykonywania oraz organizacji testów. Od kilkunastu lat zajmuje się testowaniem oraz niezawodnością oprogramowania i sprzętu komputerowego. Jest absolwentem Instytutu Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Pracując dla firm Matrix.pl, IMPAQ oraz Infovide zorganizował i kierował działami zapewnienia jakości. Obecnie pracuje w firmie AmberTeam gdzie zajmuje się prowadzeniem projektów, organizowaniem zapewnienia jakości w projektach informatycznych oraz doradztwem w zakresie doskonalenia procesu testowania i automatyzacji testów. Prowadzi szkolenia z testowania, jest akredytowanym trenerem kursów przygotowujących do egzaminów ISTQB na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Pracował również jako nauczyciel przedmiotów związanych z elektroniką i informatyką. Prowadzi wykłady z testowania oprogramowania na takich uczelniach jak SGH, Politechnika Warszawska, AGH. Działa czynnie na rzecz propagowania wiedzy i kultury jakości produkcji oprogramowania. Jest gorącym zwolennikiem metod zwinnych w produkcji oprogramowania i poza nią.

Kontakt: j.sabak@sjsi.org


Bartłomiej Prędki

Wiceprezes

Związany z Testowaniem i Jakością Oprogramowania od 2004 roku. Doświadczenie zbierał pracując na różnych stanowiskach – od Testera Manualnegopo Menedżera Jakości. W czasie swojej kariery zaangażowany w testowanie, zarządzaniem procesem testowania, szkolenia, wsparcie techniczne, analizę wymagań, rekrutację oraz tworzenie i inspekcje dokumentacji technicznej. Zdobywał doświadczenie w dużych projektach o zasięgu międzynarodowym w systemach mobilnych, telekomunikacyjnych, bankowych i finansowych. Coach i mentor, fan budowania dobrych relacji  – zaangażowany i nastawiony na rozwój zespołu. Współorganizator konferencji i wydarzeń testerskich, redaktor magazynów o tematyce związanej z Jakością Oprogramowania, tłumacz publikacji.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Pasjonat sportu, motoryzacji i cięższego brzmienia.

Kontakt: b.predki@sjsi.org


Maciej Chmielarz

Wiceprezes

Kontakt: m.chmielarz@sjsi.org