SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

5. EDYCJA KONFERENCJI QUALITY EXCITES!

WSTECZ


W sobotę, 25 czerwca 2016 roku, tradycyjnie w Gliwicach odbędzie się 5. edycjaQE ogólnopolskiej konferencji dotyczącej jakości tworzonego oprogramowania Quality Excites. W programie wydarzenia znajduje się aż 20 wykładów, 7 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne. Rejestracja na konferencję odbędzie się w dniach 30 maja – 6 czerwca 2016 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na www.qualityexcites.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja Quality Excites już po raz 5. będzie okazją do spotkania profesjonalistów, którzy w praktyce wykorzystują najnowsze technologie i metody pracy. Tematyka wydarzenia cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród inżynierów ds. jakości i testerów, ale także programistów, kierowników projektów, a nawet projektantów. Świadczy o tym nie tylko liczba zgłaszających się prelegentów i uczestników, lecz także pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepsze wydarzenie testerskie 2015 roku, w kategorii wydarzeń bezpłatnych.

Jubileuszowa edycja wydarzenia gościć będzie wielu wybitnych specjalistów, którzy poprowadzą aż 20 wykładów. Tradycyjnie odbędą się także warsztaty, będące dodatkową wartością konferencji oraz panele dyskusyjne.

Wykład otwierający poprowadzi Grzegorz Gałęzowski, który opowie o procesach Test-Driven Development. Po nim na uczestników wydarzenia czekają dwa bloki wykładowe oraz część warsztatowa. Zajęcia praktyczne prowadzone będą głównie przez specjalistów z Future Processing, a ich tematyka dotyczyć będzie takich zagadnień jak na przykład: testy REST-owego API, testy aplikacji mobilnych, wdrożenia automatyzacji, czy też coaching Scrum Mastera.

W drugiej części dnia, poza blokami wykładowymi, uczestnicy będą mieli możliwość podzielnia się własną wiedzą oraz doświadczeniami za sprawą udziału w przygotowanych panelach dyskusyjnych. Konferencję zamknie natomiast wykład Jarosława Pałki „Architecture & Agile: mity, same mity i tylko mity”.

Pełna agenda konferencji dostępna jest na stronie www.qualityexcites.pl. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i sami chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami.

 

Więcej informacji na www.qualityexcites.pl oraz www.facebook.com/quality.excites.