SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ANKIETA NT. WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI TESTERSKICH

WSTECZ

Szanowna Koleżanko / Szanowny Kolego

Grupa Robocza Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych (Maciej Chmielarz, Adam Roman, Lucjan Stapp) zaprasza Cię do udziału w ankiecie nt. wiedzy i umiejętności testerskich, potrzebnych w Twoim miejscu pracy. Ankieta jest elektroniczna i znajduje się pod adresem

https://www.surveymonkey.com/r/SJSIAnkieta2017.

Wyniki ankiety chcemy wykorzystać do modyfikacji/aktualizacji programów nauczania na podyplomowych studiach o specjalności tester oprogramowania, które są organizowane na kilku uczelniach w Polsce. Chcemy też przekazać wyniki naszej ankiety do grup roboczych ISTQB, by zostały uwzględnione w procesie certyfikacyjnym. Postaramy się też je opublikować, z odpowiednim omówieniem.

Ankieta jest anonimowa. Chcemy jednak nagrodzić biorących udział w ankiecie;  wśród biorących udział w ankiecie rozlosujemy jedną bezpłatną wejściówkę (wejście na konferencję, nocleg w pokoju dwuosobowym, udział w integracji) na konferencję Testwarez’2017. Jeżeli chcesz brać udział w losowaniu nagrody, w ostatnim pytaniu ankiety podaj swój kontaktowy e-mail.

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to około 8 minut, a każdy głos jest istotny. Czekamy na Twój głos.