SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

BIAŁQA #1

WSTECZ

białqa_logo

Nowy meetup w Polsce! Długo czekaliśmy na nich ale w końcu ściana wschodnia naszego kraju zaczyna podążać za ogólnokrajowym trendem. Od 1-ego czerwca ruszają nowe spotkania tym razem w Białymstoku. Grupa ruszyła z pełnym impetem już jakiś czas temu jednak dopiero teraz udało się zorganizować i ogłosić pierwsze oficjalne „BiałQ-owe” spotkanie. Liczymy na to, że ich wesprzecie tak samo jak SJSI. Na pewno, jak każda grupa, będą potrzebowali prezenterów i tematów. Zachęcamy do kontaktu z nimi.

Trochę o Nich:

Obecnie grupę budują:
Agnieszka Gruca
Małgorzata Kozłowska
Kacper Kadłubiski
Rafał Szypulewski
Damian Brożek
Dominik Żukowski
Maciej Falkowski

Cel: Propagowanie informacji na tematy związane z jakością wytwarzanego oprogramowania, środowiskiem testerskim. Chcemy też, aby uczestnicy mogli ze sobą wymieniać się swoimi doświadczeniami na polu związanym z automatyzacją testów, utrzymywaniem jakości wytwarzanego oprogramowania, całym procesem testowania. Cel to podniesienie świadomości osób związanych z branżą IT w obszarze szeroko pojętego Quality Assurance.

Pierwsze spotkanie planujemy na 1.06 (środa) godz 18.00. Miejsce będzie podane później.
 
Prelegenci:
 Jan Sabak (SJSI) temat: Jmetter
 Michal Buczko (NewVoiceMedia) temat: Testy bezpieczeństwa,

Jeden komentarz do “BiałQA #1

  1. W informacji o spotkaniu oprócz dnia i miesiąca przydałby się też rok. Zgaduję, że to jakaś stara informacja, bi w tym roku (2017) 1.06 wypada we czwartek, a nie we środę.

Comments are closed.