SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

CFP QUALITY EXCITES EDYCJA 2015

WSTECZ

Dołącz do grona prelegentów konferencji Quality Excites 2015!

Tegoroczna edycja konferencji Quality Excites będzie już czwartym spotkaniem profesjonalistów dbających o jakość wytwarzanego oprogramowania. Wydarzenie, organizowane przez firmę Future Processing, odbędzie się 30 maja 2015 roku w Gliwicach, natomiast do 10 kwietnia potrwa Call for Papers.

Organizatorzy konferencji zapraszają do współpracy osoby pracujące na co dzień nad jakością oprogramowania, które chętnie podzielą się swoją wiedzą. Zgłoszenia nadsyłać można do 10 kwietnia za pośrednictwem formularza dostępnego na www.qualityexcites.pl/call-for-papers.

Konferencja Quality Excites gromadzi profesjonalistów wykorzystujących w praktyce najnowsze technologie i techniki oraz metody pracy. Głównym jej celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń, która umożliwi poznanie innowacyjnych koncepcji, pozwalających na tworzenie wysokiej jakości software’u. Minione edycje wydarzenia udowodniły, że problematyka ta cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inżynierów ds. jakości i testerów, ale także wśród kierowników projektów, właścicieli produktów, programistów, a nawet projektantów. Kierowana jest więc do wszystkich, którym zależy, aby oprogramowanie tworzone było z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego zdobywania wiedzy i chętnie dzielą się własnymi umiejętnościami.

Więcej informacji dostępnych na www.qualityexcites.pl oraz www.facebook.com/quality.excites.


03.04.2015 aktualizacja

Dołącz do grona prelegentów konferencji Quality Excites! Wyślij swoje zgłoszenie do 10 kwietnia za pośrednictwem formularza dostępnego na www.qualityexcites.pl/call-for-papers .