SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Arnika Hryszko

WSTECZ
Avatar
Arnika jest testerem oprogramowania z dyplomem z informatyki (mgr inż.) i ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie zapewnienia jakości oraz trenerem. Została wybrana Exploratory Tester of the Year w plebiscycie Testing Heroes 2018. W trakcie swojej kariery zawodowej zdobyła szerokie doświadczenie, począwszy od testów manualnych, poprzez serwisy internetowe, testy wydajności, aplikacje mobilne, hurtownie danych, business intelligence, systemy wbudowane, zaawansowaną automatyzację, aż po wykorzystanie uczenia maszynowego w testowaniu.
Arnika jest współautorem publikacji i prezentacji dotyczących zapewnienia jakości w informatyce, w tym książki „Inżynieria wymagań w praktyce”. Jest również znanym prelegentem konferencyjnym, prezentującym na ponad 20 konferencjach naukowych i branżowych, w tym Testwarez w Polsce i STF w Mediolanie.
Obecnie przewodzi działowi ds. metod testowania oprogramowania w jednej z wiodących firm motoryzacyjnych na świecie, doradzając oraz prowadząc coaching i mentoring projektów w zakresie testowania i jakości.
Jest członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych oraz członkiem Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy powołanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Dodatkowo spełnia się jako współorganizator szeregu konferencji i wydarzeń, w tym GeekWeekWro, Testwarez i ReQuest.
Arnika lubi podróże piesze, wspinaczkę, żeglarstwo, kajakarstwo. Jest finalistką Pucharu Strzelców Sportowych.

AKREDYTACJA TRENERSKA WAŻNA DO 2030-06-13:

  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy w. 3.1,
  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy w. 4.0,
  • Poziom Podstawowy – Tester Zwinny,
  • Poziom Zaawansowany – Analityk Testów,
  • Poziom Zaawansowany – Techniczny Analityk Testów,
  • Poziom Zaawansowany – Kierownik Testów,
  • Moduł Specjalistyczny – Tester Akceptacyjny.