SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Joanna Kazun

WSTECZ
Avatar

DATA WAŻNOŚCI: 2021-10-18

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku informatyka i Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie projektami.
Od początku kariery zawodowej związana z obszarem wytwarzania oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne i kaskadowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektach IT w rolach Kierownika Projektu, Koordynatora Testów poparte certyfikatami AgilePM/Prince2 oraz ISTQB Test Manager.
Przez ostatnie 5 lat rozwija swoje umiejętności jako Analityk Systemowy/Analityk biznesowy/Product Owner. Odpowiada za zbieranie wymagań, prototypowanie UI oraz warstwę integracji międzysystemowej.
W ramach wdrożeń, zarówno w projektach krajowych (Allianz, TUiR/TUnŻ Warta S.A., Pekao S.A.) i zagranicznych (Marsh, Vodafone, Aon, Ericsson), dla instytucji ubezpieczeniowych oraz bankowych pełniła rolę począwszy od Inżyniera Testów po Kierownika ds. Testów. Kluczowe obszary odpowiedzialności to planowanie i realizacja strategii testów, zarządzanie procesem testowym oraz nadzór na testami.
Od 8 lat akredytowany trener szkoleń przygotowujących do egzaminu: ISTQB Foundation, ISTQB Agile Tester, ISTQB Advanced Test Manager, ISTQB Advanced Test Analyst oraz IREB Foundation.

POZIOMY AKREDYTACJI:

  • Podstawowy
  • Zaawansowany (TM, TA)
  • Agile