SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Patryk Ostrowski

WSTECZ
Avatar
Patryk Ostrowski – absolwent kierunku Informatyka na Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, specjalizacja – Sieci komputerowe.
Od roku 2007-go związany z testowaniem oprogramowania. Doświadczenie zdobywał w projektach webowych, mobilnych i chmurowych pracując nad rozwiązaniami m.in. dla obszarów takich jak bankowość, automotive, administracja publiczna, transport, biotechnologia, telekomunikacja czy entertainment.
Po testowaniu manualnym i automatycznym zajął się koordynowaniem strategii testów w zespołach zwinnych – także skalowalnych – a od roku 2019-go zajmuje się tematami związanymi z analizą biznesową i product ownershipem. Od 2017-go roku jako akredytowany trener prowadzi szkolenia z zakresu testowania oprogramowania, ale także z analizy biznesowej czy zarządzania wymaganiami.
Podczas szkoleń przeplata pasję do informatyzacji i technologii z realnym warsztatem zawodowym, który ma na celu ulepszenie pracy zespołowej dzięki każdej osobie zaangażowanej w projekt informatyczny.

AKREDYTACJA TRENERSKA WAŻNA DO: 2024-02-20

  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy.