SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

II EDYCJA KONFERENCJI INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA BEIT

WSTECZ

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych zostało patronem II edycji Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT, która odbędzie się 18-20 marca 2016 roku. Konferencja jest współorganizowana przez studentów z Koła Naukowego Zarządzanie IT, działającego na Politechnice Gdańskiej, na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, w połączeniu z Katedrą Inżynierii Oprogramowania z tego samego wydziału.

W tym roku zostały przygotowane 4 ścieżki warsztatowe:

beANALYST – ścieżka dotycząca analizy biznesowej
beAGILE – ścieżka dotycząca zwinnego zarządzania projektami
beLEADER – ścieżka dotycząca przywództwa i motywowania
bePRODUCT MANAGER – ścieżka dotycząca zarządzania produktem

II edycja Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT to jednak nie tylko ciekawy i zróżnicowany program, ale także znakomici prelegenci. Główną formą realizacji konferencji będą warsztaty prowadzone przez praktyków z przemysłu IT oraz stoły dyskusyjne (Round Tables).
Zapraszamy na stronę Facebooka konferencji (https://www.facebook.com/konferencjabeit/), oraz wydarzenia na Facebooku(https://www.facebook.com/events/910053295758229/), gdzie niedługo pojawi się możliwość zapisów na warsztaty. Możliwość zapisów na warsztaty pojawi się 1 marca 2016 r. na stronie http://konferencjabeit.pl

beIT