SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

II EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W TESTOWANIU OPROGRAMOWANIA TESTINGCUP 2014

WSTECZ

testing_cup2014

2-3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Mistrzostwa Polski w testowaniu oprogramowania. Właśnie ruszyły zapisy.

Będzie to już druga próba wyselekcjonowania najlepszych testerów oprogramowania w Polsce. Pierwsze takie zmagania odbyły się we wrześniu 2013r. Wystartowało w nich ponad 100 testerów, którzy zmierzyli się z Mr Buggym – aplikacją stworzoną specjalnie na tą okazję. Tegoroczne dwudniowe Mistrzostwa mają przyciągnąć dwa razy większą ilość uczestników.

Mistrzostwa polegają na przetestowaniu aplikacji bazując na dostarczonej specyfikacji. Oprócz samej satysfakcji z wygranej na uczestników czekają także bardzo atrakcyjne nagrody, przewidziana pula ma wynosić 40 000 zł. Uczestniczyć mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie w testowaniu, zarówno indywidualne osoby, chcące podjąć wyzwanie, jak i firmy, które chciałyby wydelegować swój zespół i przekonać się czy ich testerzy zasługują na miano Mistrzów.

TestingCup to jednak nie tylko zawody, ale też konferencja o tematyce testerskiej. Zaproszono kilkunastu Mówców – polskich i zagranicznych. Tematem prezentacji będzie m.in. testowanie użyteczności, funkcjonalne, bezpieczeństwa. Będzie też okazja do wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami Mistrzostw w specjalnie zaaranżowanej strefie integracyjnej.

Zapisy trwać będą przez cały luty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie wydarzenia http://testingcup.pl/.

Zapraszamy do też do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/TestingCup.