SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

MICHAEL BOLTON I RAPID SOFTWARE TESTING 9-11 GRUDNIA WE WROCŁAWIU

WSTECZ
michael bolton dla testerow2
Michael Bolton, który wraz z Jamesem Bachem jest najbardziej znanym przedstawicielem Contex Driven School, i którego prace leżą u podstaw testowania eksploracyjnego przyjął zaproszenie testerzy.pl, aby po raz pierwszy w Polsce przeprowadzić warsztaty Rapid Software Testing. SJSI jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Rapid Sotware Testing to koncepcja, którą przedstawiał podczas warsztatów, szkoleń i konferencji już na pięciu kontynentach (i jednym subkontynencie!), tym razem zaprezentuje ją 9-11 grudnia we Wrocławiu.
Ten opracowany przez Jamesa Bacha oraz Michaela Boltona praktyczny, 3-dniowy warsztat wprowadzi Cię w zagadnienie Rapid Software Testing, metodyki stworzonej w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszego świata – niewystarczających zasobów, informacji i czasu. Podstawą warsztatów są założenia opisane w publikacji „Lessons Learned in Software Testing: a Context-Driven Approach”. Zajęcia prezentują podejście do testowania oparte na rozwoju własnych umiejętności, nie zapominając o najważniejszej misji testowania: rzucanie światła na projekt poprzez ocenę jakości produktu.
Warto zaznaczyć, że Michael jest szefem programowym tegorocznej konferencji EuroSTAR i podczas szkolenia pojawią się koncepcje i idee prosto z tego najważniejszego wydarzenia testerskiego w Europie.
Koszt uczestnictwa w 3-dniowych warsztatach to 5 000 PLN netto/os. Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji na temat  warsztatu znajdziecie tutaj:
http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/rapid-software-testing-z-michaelem-boltonem
Zapraszamy!