SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

NOWE AKREDYTOWANE MATERIAŁY (POZIOM ZAAWANSOWANY!)

WSTECZ

Informujemy, że Komisja Akredytacyjna podjęła decyzję o przyznaniu akredytacji dla materiałów Pani Hanny Kasprzyk. Materiały dotyczą kursu ISTQB Poziom Zaawansowany – Techniczny Analityk Testów, są przygotowane w języku polskim. Bazą dla materiałów jest najnowsza angielska wersja syllabusa z 2012 roku. Zapraszamy do współpracy z Panią Hanią.

3 komentarze do “Nowe akredytowane materiały (poziom zaawansowany!)

 1. Agata pisze:

  Gdzie można pobrać materiały : ISTQB Poziom Zaawansowany – Techniczny Analityk Testów (lub Analityk testów) w języku polskim?

  1. smalyska pisze:

   Wszystko co można pobrać znajduje się tutaj:
   https://sjsi.org/ist-qb/do-pobrania/

   Jeżeli pyta Pani o te konkretne materiały to ich tam nie ma z prostej przyczyny, nie zostały jeszcze przetłumaczone i opracowane na tyle, żeby je można było opublikować.

   Jeżeli natomiast chodzi o materiały z post’a. To są one własnością Pani Hanny, stąd tylko ona może nimi dysponować. Z naszej strony zostały one jedynie akredytowane.

   Pozdrawiam

 2. Joanna Gajewska pisze:

  Należy rozróżnić 2 rodzaje materiałów – syllabus oraz materiały kursowe. Syllabus tłumaczy SJSI i to nie jest jeszcze wykonane. Pani Hania Kasprzyk przygotowała jednak już materiały kursowe w języku polskim, w oparciu o syllabus angielski i polski słownik. Te materiały nie są własnością SJSI, są przez nas akredytowane – tzn sprawdzone pod kątem poprawności merytorycznej. Materiałami dysponuje Pani Hania, zakładam, że będą one dostępne na kursach Pani Hani lub osób, które wejdą z nią we współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

Comments are closed.