SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

OTWARCIE BIURA SJSI WE WROCŁAWIU!

WSTECZ

Mamy przyjemność poinformować, że już niebawem, tj. 19-20 maja 2017 r. będziemy uroczyście obchodzić otwarcie biura SJSI we Wrocławiu!

W ramach spotkania planujemy nie tylko oficjalne przecięcie wstęgi przez Zarząd SJSI czy AfterParty, ale również szkolenie „DevOps w pigułce”, które poprowadzi Tomasz Pająk.

Na co dzień Tomek pracuje jako Software Engineering Manager w szwedzkiej FinTechowej firmie Seqr, która tworzy własny produkt płatności mobilnych o tej samej nazwie. Czuje się on odpowiedzialny za to, by sposób dostarczania produktu dla klienta końcowego był: szybki (i jak najczęstszy), niezawodny oraz odpowiadający na faktyczne potrzeby klienta (a nie na to, co wydaje nam się, że klient potrzebuje). Tomek wierzy, że organizacja, aby to osiągnąć, musi dbać nie tylko o procesy i aspekt technologiczny, ale w równej mierze o ludzi poprzez kształtowanie odpowiedniej kultury organizacyjnej. Ponadto, Tomek jest trenerem, konsultantem i coachem w Sages, w którym dzieli się swoim doświadczeniem głównie w obszarze Agile, Lean i DevOps będąc jednocześnie świadkiem zmian zachodzących w innych organizacjach. Tomek występuje na międzynarodowych konferencjach (m.in. Agile Cambridge, Agile Lean Europe, Agile Central Europe, Agile Eastern Europe, Agile By Example, DevOpsDays, Atmosphere, Agilia, Agile Management Congress) oraz pisze artykuły dla międzynarodowego portalu InfoQ. Ukończył Politechnikę Łódzką (Telecommunications and Computer Science), Akademię Leona Koźmińskiego (MBA) oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (Coaching i Mentoring).

Mamy nadzieję, że przestrzeń, którą stworzyliśmy to krok nie tylko w kierunku umożliwienia Wam zdawania egzaminów ISTQB w samym centrum Wrocławia, ale również miejsce stwarzające okazję do realizacji ciekawych pomysłów czy po prostu testerskich spotkań przy kawie.