SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

PRZEDŁUŻENIE AKREDYTACJI DLA FIRMY CLOUD TESTING SP. Z O.O.

WSTECZ

Z przyjemnością informujemy, że firma Cloud Testing Sp. z o.o. otrzymała certyfikat potwierdzający przedłużenie akredytacji ISTQB. Certyfikat upoważnia firmę Cloud Testing Sp. z o.o. do prowadzenia szkoleń ISTQB Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy oraz Poziom Zaawansowany.

Cloud Testing Sp. z o.o., właściciel marki Testuj.pl, to młoda firma, której główną działalnością jest wsparcie procesów QA firm z bardzo różnych sektorów – od niewielkich agencji interaktywnych przez software house’y aż po duże korporacje.
Firma tworzy i integruje także własne narzędzia wspierające testy.
Jej misją jest pomoc w budowaniu wysokiej jakości aplikacji poprzez doradztwo, aktywny udział w procesie testów oraz otwarte i zamknięte szkolenia z zakresu QA.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Cloud Testing Sp. z o.o. wyodrębniła kilka działów: UX, SEC, QA oraz CROWD, które specjalizują się w określonych obszarach, ale przy wielu projektach wspierają się nawzajem.
Cechą, za którą klienci Cloud Testing Sp. z o.o. lubią z nią pracować jest elastyczność i umiejętność dostosowywania odpowiednich rozwiązań do pojawiających się wyzwań i problemów.
Do klientów firmy należą m.in. takie firmy jak: Grupa Allegro, Samsung Electronics, Aftermarket.pl, EyeEM, 10clouds, Nomtek, Getin Leasing, Polska Press, RST i wiele innych.

Gratulujemy i zapraszamy do współpracy!