SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

PTAQ XXII – ZAPROSZENIE

WSTECZ

http://ptaq.org/

 

Zaproszenie

 

Zapraszamy na nasze XXII spotkanie – tym razem głównie o automatyzacji (nie tylko testów!!!) oraz nowa lokalizacja jak i debiuty prelegentów. Spotkamy się 28 kwietnia (wtorek) w siedzibie firmy SII (ul. Głogowska 31/33 – mapka tutaj). Startujemy jak zwykle o godz. 18:00.

50 Twarzy Test Complete’a

Będzie o platformie do automatyzacji testów – Test Complete, które konkuruje z takimi narzędziami płatnymi jak HP QTP. Autorzy opowiedzą o swoim doświadczeniu z powyższym narzędziem, a wnioskami popartymi praktycznymi przykładami podzielą się z obecnymi na spotkaniu.

Daniel Safiński i Mikołaj Jarmużek – Quality Assurance Specialists z Sii. Uważają, że podstawą dobrego automatu, jest odpowiednia implementacja, a ta bez człowieka nie jest możliwa. Prywatnie miłośnicy sportów. Mikołaj lubi bieganie, windsurfing i narciarstwo (a ich połączenie z podróżowaniem to dla niego mieszanka idealna). Daniel€“ lubi boks oraz gotowanie. Jego zdaniem, w boksie jest jak w kuchni – „nie włożysz serca, nie wygrasz”

Testing in Chef

Prezentacja będzie zawierała lokowanie produktu Chef. Prelekcja będzie omawiała doświadczenie przy testowaniu i wdrażaniu Chefa podczas zamiany i utrzymania procesu deploymentu. Pokażę również co można robić i nie robić gdy aplikacje i środowiska się mnożą. Prezentacja mam nadzieję wzbudzi dyskusję z której urodzą się kolejne wystąpienia.

Radosław Palczyński – Senior DevOps Engineer w firmie Pearson English Poznan Office (dawniej Pearson IOKI). Orędownik i wykonawca automatyzacji na każdym polu. Za dnia żągluje tak by wszystko było ognioodporne. Po godzinach Firedencer tańczący z ogniem.