SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

SJSI – CO O NAS SĄDZISZ?

WSTECZ

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej zaangażowania Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych w różne inicjatywy w obszarze IT. Chcemy wiedzieć, jakie są Twoje oczekiwania w stosunku do naszych działań i jak oceniasz naszą dotychczasową aktywność. Dzięki przekazanym przez Ciebie informacjom będziemy mogli lepiej zaplanować nasze działania, udoskonalić wiele procesów, których jesteś beneficjentem. Dzięki temu przygotujemy ofertę będącą odpowiedzią na zgłoszone przez Ciebie potrzeby.

Ankieta jest skierowana do wszystkich osób, które na co dzień pracują w obszarach związanych z testowaniem oprogramowania oraz analizą biznesową IT oraz tych, których te obszary interesują lub chcą rozpocząć swoją przygodę w branży IT. Badanie jest całkowicie anonimowe. Wśród osób, które zdecydują się jednak na pozostawienie nam swoich namiarów przewidziane są nagrody. Rozlosujemy 2 vouchery (1 poziomu podstawowego ISTQB® lub IREB® + 1 innego poziomu ISTQB®) na wybrany egzamin oraz nagrody książkowe.

https://forms.gle/bGHgSzpAGVyQRaP97

Ankieta trwa do 30 kwietnia. Losowanie nagród odbędzie się 4 maja. Regulamin konkursu znajduje się na stronie https://sjsi.org/regulamin-ankiety-sjsi-co-o-nas-sadzisz/