SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

SJSI SPONSOREM MISTRZOSTW W TESTOWANIU OPROGRAMOWANIA

WSTECZ

23 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się Otwarte Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2013. To pierwsze w historii polskiego IT podejście do wyselekcjonowania najlepszych testerów oprogramowania w Polsce.

interia_baner

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa polegają na przetestowaniu desktopowej aplikacji pod względem funkcjonalnym bazując na dostarczonej specyfikacji. Zasady są proste; liczy się ilość zgłoszonych błędów, ich krytyczność i jakość raportowania. Oprócz niewątpliwej satysfakcji z wygranej, na uczestników czekają także atrakcyjne nagrody (na łączną kwotę 25 000 zł). Uczestniczyć mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie w testowaniu. Zawodnicy rywalizują w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz zespołowej.

Pomysł Mistrzostw szybko zyskał popularność, zapisy chętnych do udziału w zawodach zakończyły się w ciągu doby. Wśród uczestników znajdą się przedstawiciele największych światowych firm IT.

Nadal można uczestniczyć w wydarzeniu w roli widza, zobaczyć jak testują inni oraz wziąć udział w ciekawych prelekcjach. Wystarczy się zarejestrować na stronie http://testingcup.pl/.

Jednym z prelegentów i niewątpliwą gwiazdą imprezy będzie weteran testowania w metodykach Agile z 25 letnim doświadczeniem w branży – David Evans, który na okoliczność Mistrzostw po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj.

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych jest sponsorem imprezy, jako wystawcy zaprezentują się m.in. NSN, Sii, Misys, REQB oraz ITevent.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie http://testingcup.pl/.