SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Szkolenie ISTQB® – Tester Akceptacyjny

WSTECZ

Ocena i walidacja rozwiązania biznesowego to ważne i częste czynności właścicieli produktów, analityków biznesowych i testerów. Częścią ich obowiązków jest zdefiniowanie kryteriów akceptacji wymagań, niezależnie od rodzaju cyklu życia – zwinnego lub tradycyjnego. Kryteria akceptacji są definiowane poprzez dekompozycję wymagań na bardziej atomową i testowalną formę. Następnie projektowane są przypadki testowe, które mają na celu sprawdzenie rozwiązania w odniesieniu do tych kryteriów. Projektowanie testów akceptacyjnych na podstawie kryteriów akceptacji powinno być czynnością silnie opartą na współpracy, angażującą analityków biznesowych i testerów, w celu zapewnienia wysokiej wartości biznesowej fazy testów akceptacyjnych i ograniczenia ryzyka związanego z wydaniem produktu.

Wspieranie tej współpracy, a tym samym unikanie efektu silosu pomiędzy właścicielami produktów/analitykami biznesowymi a testerami, jest kluczowym celem tego planu nauczania.

 Kwalifikacja w zakresie testów akceptacyjnych jest skierowana do wszystkich osób zaangażowanych w czynności związane z testowaniem akceptacyjnym oprogramowania. Obejmuje to ludzi pracujących w takich rolach, jak właściciele produktów, analitycy biznesowi, testerzy, analitycy testowi, inżynierowie testowi, konsultanci testowi, kierownicy testów, testerzy akceptacji użytkownika i programiści. 

  1. Wstęp
  2. Egzamin – informacje ogólne
  3. Wprowadzenie i podstawy
  4. Kryteria akceptacji, testy akceptacyjne i praktyki oparte na doświadczeniu
  5. Modelowanie procesów i reguł biznesowych
  6. Testowanie akceptacyjne dla wymagań niefunkcjonalnych
  7. Wspólne testy akceptacyjne

Sczegółowe informacje:

Szkolenie trwa 2 dni w godzinach 9:00-17:00. Jest prowadzone przez akredytowanych trenerów SJSI. W ramach szkolenia uczestnik otrzyma akredytowane materiały edukacyjne. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa po ukończeniu kursu. 

UWAGA! Aby przystąpić do szkolenia należy posiadać certyfikat ISTQB® Foundation Level.

Regulamin świadczenia usług szkoleniowych (22 pobrania)

Cennik :

Szkolenie AcT stacjonarne : 1400,00 zł + VAT 1120,00 zł netto+ VAT  20% TANIEJ do 31.03.2021 

Szkolenie AcT online : 1000,00 zł netto + VAT   800,00 zł netto + VAT  20% TANIEJ 31.03.2021

Zobacz nasz terminarz szkoleń !