SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

TŁUMACZENIE SYLABUSA ISTQB® DLA MODUŁU SPECJALISTYCZNEGO „POZIOM PODSTAWOWY – TESTER WYDAJNOŚCI, WERSJA 2018” JUŻ DOSTĘPNE

WSTECZ

Drodzy Testerzy! Z okazji zbliżajacych się Mikołajek mamy dla Was mały prezent ?

Informujemy, że zespół projektowy w składzie: Damian Szczurek (tłumaczenie), Grzegorz Holak (przegląd), Jan Sabak (przegląd), Monika Petri-Starego (kierownik projektu, korekta i edycja) przygotował polską wersję językową syllabusa ISTQB® dla modułu specjalistycznego Poziom podstawowy – Tester Wydajności, wersja 2018.

Produkt ISTQB® Tester Wydajności jest skierowany do osób zajmujących się testowaniem wydajności systemów i aplikacji oraz obszarem QA. Syllabus zawiera omówienie najważniejszych terminów i zagadnień związanych z testowaniem wydajności, które kandydat do zdania egzaminu powinien opanować. Syllabus zawiera też odniesienia do literatury przedmiotu, dając tym samym kandydatom możliwość rozszerzenia wiedzy w obszarze testowania wydajności poprzez samodzielne zgłębienie omówionych w sylabusie zagadnień.

Zapraszamy do zapoznania się z syllabusem dostępnym na https://sjsi.org/ist-qb/do-pobrania/ w wersji PDF, MOBI oraz EBUP! ?

W przypadku zainteresowania egzaminem, prosimy o kontakt pod adresem egzaminy@sjsi.org