SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WAKACYJNA KONFERENCJA ŁUQASZ – 22 SIERPNIA 2016, GDAŃSK

WSTECZ

Przyjaciele i koledzy Łukasza Jasińskiego organizują wakacyjną konferencję testerską – ŁuQAsz. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony w całości na jego na leczenie.

Łukasz – utalentowany, ambitny, młody tester oprogramowania, którego większość z nas miała okazję poznać w czasie eventów testerskich, od 7 lat walczy z nowotworem. Dotychczasowe leczenie nie przynosi pożądanych efektów, jednak pojawiła się szansa na zastosowanie alternatywnej formy leczenia, której koszt finansowy przekracza możliwości Łukasza i jego rodzinny.

Testerzy z całej Polski połączyli siły i zmotywowani do działania organizują wakacyjną konferencję ŁuQAsz.

22 sierpnia w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku będą się z Wami dzielić wiedzą i doświadczeniem znani i lubiani specjaliści z zakresu testowania oprogramowania. Swój udział zadeklarowali m.in.: Natalia Krawczyk, Michał Kujałowicz, Radosław Smilgin, Maciej Dybek, Karol Kujawiak, Robert Grześkowiak, Adrian Gonciarz.

Oprócz tradycyjnej ścieżki konferencyjnej, paneli dyskusyjnych i warsztatów przygotowywana jest wieczorna impreza-niespodzianka oraz inne atrakcje.

Partnerami konferencji ŁuQAsz są: WSB w Gdańsku, SJSI, S.O.S, TrójQA, PtaQA, WarszaQA, KraQA oraz testerzy.pl.

Ceny biletów-cegiełek na wakacyjną konferencję ŁuQAsz:

  • 500,00 zł netto – w cenie udział w prelekcjach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, wieczornym spotkaniu integracyjnym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://luqasz.pl/

Rejestracja na konferencję: http://rejestracja.luqasz.pl/zaloguj

Jeśli chcecie przyłączyć się do organizacji unikalnego wydarzenia łączącego rozwój, relaks i przede wszystkim pomoc Łukaszowi, zachęcamy do zapoznania się z ofertą partnerską: http://luqasz.pl/oferta-dla-sponsorow/

promo-luqasz


aktualizacja: 27.06.2016

Niestety ale konferencja odwołana. Więcej można dowiedzieć się tutaj: http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/odwolanie-konferencji-luqasz .