SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WARSZAWQA #11

WSTECZ

Zapraszamy na zimowy sezon spotkań z  WarszawQA! 
W styczniu zagości u nas Scrum, w formie dynamicznych warsztatów – gier symulacyjnych.

Dzięki uprzejmości firmy AVIVA po spotkaniu zapraszamy na networking w doborowym testerskim towarzystwie przy smacznym jedzeniu i piwie.
Kiedy: 26 styczeń 2016 (WTOREK), 18:00 – 21:00
Gdzie: siedziba AVIVA, ul. Domaniewska 44, Warszawa
Rejestracja: WarszawQA #11 (http://www.warszawqa.pl/spotkania/warszawqa-11/ )

Liczba miejsc: 30 osób

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Naszym Gościem będzie Rafał Stańczak:

 „Gry jako mniej konwencjonalny sposób poszerzania wiedzy o Scrum”

W ostatnich latach obserwujemy nadal dynamiczny rozwój podejść zwinnych, ale pod parasolem agile na czele niezmiennie pozostaje Scrum. Wiele zespołów wybiera właśnie to podejście żywiąc nadzieję na ostateczny sukces swoich projektów. Nie będę odkrywczy ale przypomnę, że decyzje o wyborze stylu pracy na początku projektu na pewno nie załatwią nam końcowego sukcesu. Na to musimy ciężko pracować całym zespołem przez cały okres trwania projektu.

Dlatego osoby które chcą wspierać swoje zespoły w tworzeniu lepszego jutra, chcą być przede wszystkim efektywnym scrum masterem, powinny szukać mniej standardowych rozwiązań. Do takowych niewątpliwie zaliczają się między innymi gry, które będą tematem przewodnim kolejnego 12go spotkania WarszawQA. Gry mogą być wykorzystane w wielu obszarach projektowych na wiele różnych sposobów między innymi aby zintegrować nowo powstały zespół, przekonać „niedowiarków” o wyższości rozwiązań zwinnych nad klasycznymi, podnoszenia zaangażowania i wsparcia współpracy w zespole, rozwiązywania konfliktów, coachingu czy wreszcie wsparcia cichej i werbalnej komunikacji która jest kluczowa w Scrum.

Podczas spotkania będę chciał zaprosić Was do współuczestnictwa w 3 grach gdzie kluczem będziecie Wy i nauka poprzez dobrą zabawę. Wspólnie postaramy się zając tematami pracy zespołowej, koncentracji na wspólnym celu, prototypowianiu, cichej współpracy i pozytywnej komunikacji.  Do zobaczenia podczas sesji z grami.

Więcej szczegółów – http://www.warszawqa.pl/warszawqa-11-szczegoly/

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@warszawqa.pl

Zapraszamy!

P.S. Obserwujcie uważnie nasz profil FB: https://www.facebook.com/WarszawQA