SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WARSZAWQA #5

WSTECZ

Zapraszamy na piąte spotkanie WarszawQA, a w nim prezentacja platformy narzędzi IBM Jazz w obszarze planowania i nadzorowania nad procesem testowania oprogramowania oraz obszarów bezpośrednio z nimi związanych jak zarządzanie wymaganiami czy zarządzanie zmianami oraz filozofia Lean Startup w kontekście jakości w biznesie i nie tylko. Nasi Goście to Specjaliści dużych, prężnie rozwijających się korporacji, z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzy.

Kiedy: 17 luty 2015, 18:00 – 21:00

Gdzie: siedziba firmy K2 Internet S.A. przy ulicy Domaniewska 44a (budynek Platinium 5, piętro VII).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji: WARSZAW-QA#5.
W Agendzie spotkania, dwa wystąpienia:
– Dariusz Paczewski

 Jakość w uruchamianiu biznesu? Podejście Lean Startup 

Od testera do biznesmena – czyli o tym jak wykorzystać cechy testera oprogramowania do testowania… pomysłów na biznes. Omówienie procesu opartego o filozofię Lean Startup, kwestia jakości w biznesie oraz testowania hipotez.
– Bartosz Chrabski

 Wsparcie zarządzania procesami wytwarzania (wymagania, testy) na przykładzie IBM Jazz Platfrom 

Ułatwienia w komunikacji między zespołami, zwiększenie przewidywalności i jakości w projektach, integracja narzędzi, obniżenie ryzyka zawsze było wyzwaniem w projektach. Czy już jesteśmy gotowi aby robić to efektywnie? Nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie, ale już wiemy jak to zrobić z platformą IBM Jazz. Celem spotkania jest prezentacja platformy narzędzi IBM Jazz w obszarze planowania i nadzorowania nad procesem testowania oprogramowania oraz obszarów bezpośrednio z nimi związanych jak zarządzanie wymaganiami czy zarządzanie zmianami.
Prezentacja ma charakter wprowadzenia technicznego i poglądowego zapoznania się z technologią, a nie prezentacji handlowej.

Zapraszamy!

P.S. Obserwujcie uważnie nasz profil FB: https://www.facebook.com/WarszawQA