SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WROTQA #7 TUŻ TUŻ…

WSTECZ

http://www.wrotqa.org/

Pozostając w wakacyjnym nastroju po raz drugi zapraszamy Was na testerski piknik! :). Ponownie naszym gospodarzem będzie Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o. w najbliższą środę 20.08.2014r o godzinie 18.00.

Tym razem nasi prelegenci Damian Szczurek, Tomasz Olszewski, Marta Firlej oraz Łukasz Siudakiewicz przedstawią dwa tematy: pierwszy dotyczył będzie frameworków, których używać można razem z TestDroidem do testowania apliacji mobilnych, drugi natomiast powszechnego i czasem mocno kontrowersyjnego obszaru testów eksploracyjnych.

Nie zabraknie też panelu dyskusyjnego, który bardzo ciepło przyjęliście przy okazji poprzedniego spotkania – zmieni się jednak troszkę jego formuła, ale o tym wkrótce. Oczywiście na szczęśliwców wyłonionych w drodze losowania czekają paczki-niespodzianki z nowymi gadżetami, natomiast dla wszystkich przybyłych poczęstunek z grilla.

Przygotowując się do panelu dyskusyjnego prosimy o oddanie głosu na najbardziej interesujące Was tematy: http://goo.gl/cSg2iE

Zapraszamy!

P.S. Obserwujcie uważnie nasz profil FB: www.facebook.com/WrotQA, wkrótce ważne aktualizacje!

http://www.wrotqa.org/