SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

AKADEMIA JAKOŚCI – TESTOWANIE I JAKOŚĆ PROJEKTÓW IT

WSTECZ

15.03.2017 - 16.03.2017

Golden Floor
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa

Piętro XV

Nasze stowarzyszenie kolejny raz ma przyjemność objąć patronatem konferencję Akademia Jakości. Konferencja skierowana jest do osób zajmujących się szeroko pojętą tematyką jakości oprogramowania, w tym roku tematem przewodnim jest „Test Management w zróżnicowanych metodykach”.

SJSI reprezentują Karolina Zmitrowicz i Lucjan Stapp z prelekcjami „Zarządzanie jakością – nie tylko testowanie” oraz „Certyfikacja – fakty i mity”.

Pierwszy wykład Karoliny ma na celu sprowokować dyskusję o postrzeganiu jakości w szerszym kontekście, niż tylko sama kontrola jakości; opowiemy o planowaniu i sterowaniu jakością, o usprawnianiu procesu i kilku innych aspektach zwykle pomijanych w projektach IT, a kluczowych dla całościowego powodzenia przedsięwzięcia oraz samego produktu.

Drugi wykład omawia korzyści i wady certyfikacji (z dowolnego obszaru). Stawiamy na szczerość i przejrzystość, dlatego też skonfrontujemy rzeczywiste, skrajnie odmienne, punkty widzenia na certyfikację. Owe punkty widzenia i różne nastawienia do tematu będzie reprezentować dwójka prelegentów – w analizie zagadnienia Karolinie pomoże Lucjan Stapp.

Poza wykładami w ramach konferencji odbywają się warsztaty o zróżnicowanej tematyce, na które serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Zapraszamy na konferencję „Akademia Jakości – testowanie i jakość projektów IT”, 15-16 marca 2017 r. | Warszawa.

http://successpoint.pl/akademia_jakosci_2017#program-konferencji