SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

TEST CAMP #1

WSTECZ

23.09.2017

Hotel Mercure, pl. Dominikański 1
50-159 Wrocław

23 września 2017 roku we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja konferencji Test Camp! To wydarzenie skierowane do Młodszych Testerów Oprogramowania, którzy bardzo mocno chcą rozwinąć skrzydła w branży testerskiej. Celem konferencji jest odpowiedź na często stawiane pytanie wśród Junior Testerów: Jestem certyfikowanym testerem – i co dalej?”.

Podczas wydarzenia eksperci z branży przedstawią możliwości i kierunki rozwoju testerów. Będzie m.in. mowa o tym, czym jest testowanie techniczne, jak przebiegają testy eksploracyjne, jakie są plusy i minusy testów wydajnościowych i jakie są pierwsze kroki w pracy testera.

 

Swoje prelekcje wygłoszą:

  • Jakub Rosiński – inżynier testów w międzynarodowych korporacjach, aktualnie kierownik testów w Direct Communication;
  • Andrzej Doliński – QA engineer z ponad 4-letnim doświadczeniem;
  • Emilia Lendzion-Barszcz– pasjonatka testowania i autorka bloga JavaGirl.pl;
  • Karolina Pawłowska – aktywna działaczka w środowisku IT: testuje, zarządza projektami, rekrutuje i prowadzi autorskie warsztaty;
  • Paweł Banaszczyk– Test manager z ponad 10 letnim doświadczeniem m.in. w takich firmach jak Siemens, TomTom, ING czy Credit Suisse;
  • Karolina Zmitrowicz– autorka książek m.in. Inżynieria wymagań w praktyce oraz Jakość projektów informatycznych. Pracuje w branży IT od 10 lat, w międzynarodowym środowisku m.in. RPA, Holandii, Austrii, Włoszech i Polsce.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Informacja o otwarciu zapisach zostanie umieszczona na oficjalnej stronie konferencji: http://testcamp.pl/ oraz wydarzeniu facebookowym: https://www.facebook.com/events/265631400615866/. O przyjęciu decyduje odpowiedź udzielona w formularzu rejestracyjnym.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławska firma testuj.pl, specjalizująca się w obszarze testowania oprogramowania i szkoleń dla testerów.

Konferencję wspierają lokalne inicjatywy testerskie: WrotQA, Girls Who Test, ŁódQA, BiałQA, 3QA, Trójmiejska Grupa Testerska, PapryQArz, KraQA oraz RzeQA.

Mecenasem konferencji jest nie kto inny jak: SJSI!

My tam będziemy, a Wy?