SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WARSZTATY Z TESTOWANIA OPROGRAMOWANIA

WSTECZ

12.03.2020 - 11.03.2020

Biuro SJSI we Wrocławiu, budynek Times, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław

Zapraszamy na kolejne dwie edycje warsztatów wprowadzających do testowania oprogramowania! Spotkania odbędą się 11 i 12 marca we Wrocławiu.

 

Uczestnicy wydarzenia będą mogli się przekonać, czym w praktyce jest testowanie oprogramowania aplikacji webowych, czym są testy eksploracyjne, jak napisać scenariusz testowy, czy nauczyć się jak zgłosić znaleziony błąd.

 

Agenda:

  1. Czym jest testowanie
  2. Cechy dobrego testera
  3. Zadania praktyczne
  4. Podsumowanie – Q&A

 

Kiedy: 11 i 12.03.2020, godz. 17:30

Gdzie: Biuro SJSI we Wrocławiu, budynek Times, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław

Uwagi: udział bezpłatny po zakwalifikowaniu, zapisy do dnia 06.03.2020https://bit.ly/2x2g7HE

 

 

Prowadzące:

 

Michalina Szczepanowska

 

Tester automatyzujący w firmie Zoovu. Od prawie 4 lat zajmuje się testowaniem aplikacji webowych i czerpie z tego dużą przyjemność. Wcześniej pracowała przy wdrażaniu projektów finansowanych z funduszy europejskich we wrocławskich uczelniach.

Prywatnie: nurek, grotołaz oraz entuzjastka gór, różnorakiego kina i ciekawych książek.

 

Ania Zawierucha

 

Absolwentka wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Od nieco ponad dwóch lat zajmuje się testowaniem. Obecnie pracuje jako tester automatyzujący w firmie Zoovu. Zaczynała jako Business Development Specialist. Po pracy lubi uczyć języków obcych, śpiewać oraz organizować krótkie wypady na południe Europy, najlepiej w zimie ?

 

Ola Bratkowska

 

Z wykształcenia Pedagog, wcześniej pracowała jako nauczyciel w przedszkolu. Swoją przygodę z testowaniem zaczęła 1,5 roku temu od aplikacji mobilnych. Aktualnie tester aplikacji webowych w firmie Zoovu. Od ponad pół roku zajmuję się również automatyzacją testów. Prywatnie miłośniczka kotów, podróży do Azji i dobrej kawy.