SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZAPRASZAMY NA RZEQA #1 !

WSTECZ

7.06.2017

Słyszeliście o nowej inicjatywie Rzeszowskiej Społeczności Testerskiej? Zapraszamy na pierwsze spotkanie RzeQA, które odbędzie się już 7 czerwca 2017 r. w Rzeszowie.

Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/rzeqa/

Pomysł na projekt RzeQA zrodził się w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematyką QA w branży IT wśród społeczności rzeszowskiej. Przez ostatnie lata Rzeszów stał się jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków informatycznych w Polsce, czego dowodem jest coraz większa liczba oddziałów fir zajmujących się wytwarzaniem oprogramowania w naszym regionie. Dzieje się tak między innymi dzięki rzeszowskim uczelniom kształcącym silne kadry inżynierów.


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom organizujemy projekt cyklicznych, darmowych spotkań związanych z szeroko rozumianym zapewnieniem jakości oprogramowania. Projekt ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zdobycie nowych wartościowych kontaktów.

Podstawową formą spotkań, będą panele dyskusyjne oraz prelekcje. Dyskusje pozwolą na wymianę doświadczeń oraz rozwiązań stosowanych w codziennej pracy, zaś prelekcje umożliwią obejrzenie wystąpień wyjątkowych gości, autorytetów w dziedzinie testowania.