SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

WYPEŁNIJ ANKIETĘ I WYGRAJ WEJŚCIÓWKI NA TESTWAREZ 2014

WSTECZ

Dzisiaj tj. 03.06 z okazji drugiej już, mamy nadzieję, że Waszym zdaniem udanej, edycji mistrzostw w testowaniu pt. „TestingCup”, SJSI ogłasza konkurs pt.”Wypełnij ankietę i wygraj wejściówki na TestWarez 2014″.

Za wypełnienie ankiety postanowiliśmy przyznać 2 nagrody w postaci wejściówek na najbliższą konferencję Testwarez, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2014, w Gdyni i na promie na trasie Gdynia – Karlskrona – Gdynia. Więcej informacji na stronie wydarzenia (www.testwarez.pl).

Pierwsza nagroda będzie należała się osobie, która przekaże nam za jej pomocą najwięcej informacji, które pomogą nam jeszcze lepiej adresować potrzeby naszej społeczności.

Drugą nagrodę dostanie osoba, która zgłosi najciekawszy pomysł na nową inicjatywę SJSI (strona 5 ankiety). Dodatkowo ten nowy „projekt” otrzyma wsparcie organizacyjne i finansowe SJSI niezbędne do jego realizacji.

Obaj zwycięzcy dodatkowo dostaną możliwość zamieszczenia 1 reklamy w formacie A4 w magazynie QUALE i mediach towarzyszących. Informacje o magazynie na stronie www.quale.pl

Zwycięzców wyłoni Zarząd SJSI w terminie do końca czerwca.

Żadne z pytań nie jest obowiązkowe.

Zapraszamy do uczestnictwa:

http://surveymonkey.com/s/testingcup2014