SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZMIANY W ZARZĄDZIE SJSI

WSTECZ

Pod koniec kwietnia Sebastian Małyska został członkiem zarządu @ISTQB® (International Software Testing Qualifications Board). Jesteśmy z niego bardzo dumni i cieszymy się, że jeden z nas, członków Stowarzyszenia, będzie pełnił od teraz tak ważną rolę. Cieszymy się również, że polski board będzie godnie reprezentowana na arenie międzynarodowej – Sebastian, liczymy na Ciebie! 🙂
Nowa rola wiąże się jednak z licznymi obowiązkami. Sebastian staje przed wyzwaniami: adaptacji do nowej roli i zapoznania się ze wszystkimi obszarami działania ISTQB®. Na Sebastiana czekają nowe projekty i wdrażanie własnych pomysłów.
W związku z wyborem na stanowisko Członka Zarządu ISTQB® i wiążącymi się z nim obowiązkami Sebastian Małyska zrezygnował z funkcji prezesa Stowarzyszenia, pozostając jednocześnie w Zarządzie SJSI w nowej roli – wiceprezesa. Nowym prezesem został Grzegorz Holak.
Dziękujemy Sebastianowi za ostatnie trzy lata pracy na stanowisku Prezesa SJSI! Jesteśmy wdzięczni za wszystkie działania Sebastiana na rzecz rozwoju Stowarzyszenia oraz za promowanie naszej wspólnej misji w środowisku testerskim oraz w środowisku inżynierów wymagań podczas licznych meetupów i konferencji, również na arenie międzynarodowej.
Trzymamy kciuki za Sebastiana Małyskę i Grzegorza Holaka i życzymy im powodzenia w pełnieniu nowych ról!