W miniony piątek Zarząd podjął decyzję o powierzeniu funkcji Prezesa Stowarzyszenia Tomaszowi Watrasowi. Tomek ma doświadczenie w pełnieniu tej roli oraz wieloletnie zaangażowanie w działalność SJSI.
Tomasz Watras:
Zajmuję się zapewnieniem jakości oprogramowania w projektach IT już blisko 25 lat, w tym od 15 lat jako menadżer testów wspieram i rozwijam zespoły testerskie. Od początku swojej kariery zawodowej pasjonuje mnie połączenie technologii i biznesu, dlatego po ukończeniu zarówno uczelni technicznej jak i ekonomicznej postanowiłem zostać testerem oprogramowania. W mojej pracy największą satysfakcję sprawia mi praca z ludźmi, gdzie z jednej strony są osoby bardzo techniczne, a z drugiej osoby świetnie znające się na biznesie, co wymaga często poszukiwania wspólnego języka, kompromisów, ale też wzajemnego zrozumienia i szacunku. Na co dzień zajmuje się również wdrażaniem, monitorowaniem oraz rozwojem procesów jakościowych i biznesowych zgodnych ze standardami ISO, bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych. W wolnych chwilach interesuję się koszykówką, turystyką górską oraz żeglarstwem.
Tomasz Watras – gratulujemy i jesteśmy przekonani, że Stowarzyszenie jest w dobrych rękach.

