SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Akredytacja (IREB)

WSTECZ

Zasady przyznawania akredytacji

Zasady przyznawania akredytacji wraz z tabelą opłat.

Akredytowani Dostawcy Szkoleń

Do egzaminu zamkniętego mogą przystąpić tylko te osoby, które uczestniczyły w kursie przeprowadzonym przez akredytowanego dostawcę szkoleń. Akredytacji firmom szkoleniowym w zakresie kursów IREB udziela Komisja Akredytacyjna SJSI. Poniżej znajduje się aktualna lista dostawców szkoleń (kolejność alfabetyczna), ze wskazaniem na poziom kursu.:

Rodzaj akredytacji

Poziom

Podmiot

Data ważności

Akredytowani Trenerzy

SJSI/IREB stoi na stanowisku, że praktyczne doświadczenie w dziedzinie inżynierii wymagań i analizy biznesowej oraz inżynierii oprogramowania jest niezbędne, aby trener reprezentował odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej. Dlatego wymagane jest, aby kandydat na trenera posiadał, co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy zawodowej w wymienionym kierunku. Dodatkowym atutem trenera są posiadane certyfikaty zawodowe. Poniżej znajduje się aktualna lista osób które spełniły powyższe wymagania i uzyskały akredytację (w kolejności alfabetycznej):

Rodzaj akredytacji

Poziom

Podmiot

Data ważności

Akredytowane Materiały

Warunkiem przeprowadzenia akredytowanego szkolenia jest poprowadzenie szkolenia przez akredytowanego trenera na podstawie akredytowanych materiałów. Autor materiałów, pod nadzorem SJSI, jest osobą odpowiedzialną za ich jakość. Aktualna lista akredytowanych materiałów (w kolejności automatycznej) to:

Rodzaj akredytacji

Poziom

Właściciel

Poniżej prezentujemy wzór certyfikatu dla uznanego trenera: