SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Zarząd

WSTECZ

Arnika Hryszko

Prezeska

Doświadczona testerka oprogramowania, Professional SCRUM Master i trenerka. Od 2008 roku przeszła całą ścieżkętestera-profesjonalisty, począwszy od testów manualnych, wydajnościowych i bezpieczeństwa, poprzez web serwisy, aplikacje mobilne, hurtownie danych, business intelligence, systemy wbudowane i zaawansowaną automatyzację, na zastosowaniu mechanizmów sztucznej inteligencji w testowaniu kończąc.
W pracy, oprócz zabiegania o najwyższą jakość testowanych systemów, szczególnie ceni sobie bliską współpracę z osobami odpowiedzialnymi za inne obszary tworzenia aplikacji. Pomaga zrozumieć, że testowanie to nie wytykanie błędów, a integralna część procesu wytwarzania oprogramowania.
Aktywna prelegentka oraz współorganizatorka lokalnych wydarzeń, jak GeekWeekWro.
Poza godzinami pracy podróżuje, żegluje, wspina się i strzela.

Kontakt: a.hryszko@sjsi.org


Grzegorz Holak

Wiceprezes

Certyfikowany Tester ISTQB poziomu eksperckiego, Tester lubiący automatyzację i techniczne rozważania. Fan Lego, gór i niemieckich autostrad. Na co dzień walczy o lepszą jakość oprogramowania w Sii Polska i stara się wspierać QA w ramach SJSI.

Kontakt: g.holak@sjsi.org


Sebastian Małyska

Wiceprezes

Posiadam wykształcenie i specjalizację w dziedzinie telekomunikacji i elektroniki. Moje doświadczenie liczy 20 lat, w trakcie których brałem udział w różnorodnych projektach, głównie w obszarze kontroli jakości (QA). Moja kariera rozpoczynała się jako tester manualny, a potem rozwijałem się, stając się inżynierem automatyzacji, liderem QA oraz kierownikiem. Obecnie pełnię funkcję szefa niewielkiego zespołu testerów. Jestem także aktywnym prelegentem na konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Biorę aktywnie udział jako członek rady programowej w różnych ważnych wydarzeń branżowych. Mój ulubiony język programowania to Python, którym fascynuję się od lat. Ponadto, jestem współzałożycielem lokalnej społeczności ŁuczniczQA, która promuje jakość i testowanie oprogramowania w moim rodzinnym mieście. Aktualnie pełnię funkcję Wiceprezesa w Stowarzyszeniu Jakości Systemów Informatycznych i jestem członkiem Executive Committee ISTQB® pełniąc funkcję Sekretarza, co jest dla mnie ogromnym zaszczytem móc reprezentować Polskie community na arenie międzynarodowej. Dodatkowo, jestem aktywnym członkiem społeczności IREB®.

Kontakt: s.malyska@sjsi.org


Joanna Kalabińska

Wiceprezeska

Analityczka biznesowa z backgroundem procesowym z ponad 12 letnim doświadczeniem. Analizowała procesy, projektowała rozwiązania i zarządzała produktami w wielu branżach, m.in.: telekomunikacyjnej, zdrowotnej, publicznej, ubezpieczeniowej.
Z SJSI współpracuje od 2018 roku. W SJSI zajmuje się tematami związanymi z budowaniem społeczności analitycznej, oraz szukaniem nowych sposobów na popularyzację dobrych praktyk i wiedzy o nowinkach.
Na co dzień zajmuje się naprawianiem procesów i kreowaniem wartości w projektach IT. Lubi metodyki zwinne i dzielić się swoją wiedzą. W wolnym czasie gra w gry planszowe, głaszcze koty lub opowiada ciekawostki na temat zwierząt.

Kontakt: j.kalabinska@sjsi.org