SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Zarząd

WSTECZ

Sebastian Małyska

Prezes

Absolwent na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od 2005 roku pracuje na stanowiskach związanych z inżynierią oprogramowania: tester, inżynier in-test, leader & kierownik. Miał przyjemność współpracować z firmami Atos Origin, Alcatel-Lucent, Genesys, Cognifide & Nokia. Obecnie prowadzi własną działalność. Konsultuje m.in. w firmie Smart Coders. ISTQB® certyfikowany tester. IREB certyfikowany analityk. Współorganizator, prelegent również członek rad programowych na polskich i zagranicznych konferencjach testerskich. Współorganizator meetup’u ŁuczniczQA w Bydgoszczy. Szef marketing work groupy w ISTQB®. Wykładowca na studiach podyplomowych.

Zainteresowania pozazawodowe to przede wszystkim rodzina.

Kontakt: s.malyska@sjsi.org


Lucjan StappLucjan2

Wiceprezes

Pracownik naukowo – dydaktyczny Politechniki Warszawskiej. Autor ponad 45 publikacji, w tym 14 o różnych problemach związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości. Kierownik i członek zespołów testowych w kilkunastu projektach. Certyfikowany tester (CTAL-TM i CTAL -TA). Zwolennik zwinnych metodologii. Członek – założyciel Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Prowadzi szkolenia z testowania, jest akredytowanym trenerem kursów przygotowujących do egzaminu ISTQB® Foundation Certificate. Członek ISTQB® Glossary WG i ISTQB® Exam WG.

Kontakt: l.stapp@sjsi.org


Damian Brzęczekdamian_brzeczek

Wiceprezes

QA Engineer / Team Leader w iteo zajmuje się wieloma rzeczami w tym automatyzacją testów. Jest absolwentem Instytutu Informatyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Śląskiej. Brał udział w tłumaczeniach sylabusów ISTQB® Certified Tester Advanced Level: TAE oraz TTA. Członek Komitetu Organizacyjnego konferencji TestWarez oraz laureat TestingCup w kategorii indywidualnej. Pasjonat programowania i testów automatycznych. Zwolennik szkoły CDT (Context Driven Testing) oraz testów eksploracyjnych. Uważa, że pasja i komunikacja w zespole i na zewnątrz to najważniejsze aspekty w naszej branży.

Kontakt: d.brzeczek@sjsi.org


Kamil Goryńkamil_goryn

Wiceprezes

Pracownik badawczo-dydaktyczny Uniwersytetu w Białymstoku. Head of CyberSec w ProtectHut. Bezpiecznik z wykształcenia i zamiłowania. Swoje zainteresowania koncentruje na wpływie rozwoju technologii na szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Aktywnie działający w organizacjach pozarządowych, współorganizator meetupu BiałQA. Prywatnie ojciec i mąż lubiący łazić po górach.

Kontakt: k.goryn@sjsi.org


Grzegorz Holak

Wiceprezes

Tester na co dzień zajmujący się automatyzacją i wydajnością, ale liznął testów praktycznie na każdym poziomie. Trener oraz prelegent lubiący dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, z dużym zaangażowaniem poszukujący nowych obszarów na których można się sprawdzić. Od „zawsze” z AmberTeam Testing. Posiadacz większości certyfikatów ISTQB® Certified Tester Advanced Level: TAE, TTA, TA, TM, ponadto w kolekcji ma również ISTQB® CTFL, CATE oraz A4Q Certified Selenium Tester Foundation Level.

W wolnym czasie zapalony kibic pewnego klubu piłkarskiego oraz miłośnik dłubania w sprzęcie komputerowym (poczynając od domowych blaszaków, na serwerach kończąc), a ostatnio również tatuaży.

Kontakt: g.holak@sjsi.org