SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Egzaminy online

WSTECZ

Przed zgłoszeniem się na egzamin online, prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją i weryfikację, czy spełniasz wszystkie zawarte w niej wymagania. Jeśli nie, prosimy czekać na termin egzaminu stacjonarnego – nie spełniając wymagań sprzętowych nie będziesz mógł podejść do egzaminu!

Instrukcja egzaminy online (8332 pobrania)

Poniżej znajdują się dni, w których w najbliższym czasie przeprowadzamy online – w zgłoszeniu napisz, który z nich Cię interesuje. Zgłoszenie odbywa się przez wysłanie maila na adres egzaminy@sjsi.org o tytule: Zgłoszenie na egzamin [rodzaj egzaminu] [poziom egzaminu] online w dniu: RRRR-MM-DD

  • 13.06
  • 22.06
  • 29.06
  • terminarz planujemy z około miesięcznym wyprzedzeniem – dalsze terminy na pewno się pojawią

Podajemy tylko dostępne dni, ponieważ każdy uczestnik zaczyna egzamin o innej godzinie – dwóch uczestników nie może zacząć egzaminu o tej samej porze. W związku z tym prosimy również o szybkie decyzje po zaproponowaniu przez nas terminu, tak aby nie blokować go.

W odpowiedzi od nas otrzymasz proponowaną godzinę, formularz zamówienia oraz zgody RODO.

Poprosimy Cię również o uiszczenie opłaty za egzamin. Dane do przelewu znajdują się w zakładce opłaty egzaminacyjne (IREB / ISTQB). Jeśli płacisz voucherem, to dobry moment, żeby podać jego numer.

Do około 7 dni przed egzaminem otrzymasz mail z zaproszeniem do sprawdzania systemu. Wykonaj go jak najszybciej – jeśli będziesz mieć problemy techniczne, będziemy mieli więcej czasu żeby Ci pomóc. Nadawca: Pruefster, sprawdź również w spamie. Po udanym wykonaniu sprawdzania systemu dostaniesz mail z zaproszeniem od tego samego nadawcy z zaproszeniem na egzamin.
Uwaga: Jeśli zapisałeś się na egzamin na godzinę 12:00, to wtedy rozpoczyna się cała opisana w instrukcji procedura egzaminacyjna, a nie sam egzamin – nie musisz logować się wcześniej.

Zamówienie musi zostać wysłane minimum na 7 dni roboczych przed planowaną datą egzaminu.
Zmiany (przeniesienie lub odwołanie terminu) są możliwe do 5 dni roboczych przed planowaną datą egzaminu.
Prosimy o przemyślane składanie zamówień, od momentu przesłania wypełnionego zamówienia na adres: egzaminy@sjsi.org jest ono wiążące.
W przypadku nie przystąpienia do egzaminu (w ustalonym terminie) pobierana jest opłata w wysokości 100% opłaty egzaminacyjnej.

Wyniki będą widoczne zaraz po zakończeniu egzaminu. Prześlemy Ci również potwierdzenie mailowe w ciągu 5 dni roboczych od dnia egzaminu. Certyfikaty są dostarczane kurierem w ciągu 35 dni roboczych od dnia wysłania wyników egzaminu.