SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org
LOGOWANIE
Zarejestruj się

Egzaminy online

WSTECZ

Przed zgłoszeniem się na egzamin online, prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją i weryfikację, czy spełniasz wszystkie zawarte w niej wymagania. Jeśli nie, prosimy czekać na termin egzaminu stacjonarnego – nie spełniając wymagań sprzętowych nie będziesz mógł podejść do egzaminu!

Instrukcja egzaminy online (716 pobrań)

Poniżej znajdują się dni, w których w najbliższym czasie przeprowadzamy online – w zgłoszeniu napisz, który z nich Cię interesuje. Zgłoszenie odbywa się przez wysłanie maila na adres egzaminy@sjsi.org o tytule: Zgłoszenie na egzamin [rodzaj egzaminu] [poziom egzaminu] online w dniu: RRRR-MM-DD

  • 21.12

Podajemy tylko dostępne dni, ponieważ każdy uczestnik zaczyna egzamin o innej godzinie – dwóch uczestników nie może zacząć egzaminu o tej samej porze. W związku z tym prosimy również o szybkie decyzje po zaproponowaniu przez nas terminu, tak aby nie blokować go.

W odpowiedzi od nas otrzymasz proponowaną godzinę, formularz zamówienia oraz zgody RODO.

Poprosimy Cię również o uiszczenie opłaty za egzamin. Dane do przelewu znajdują się w zakładce opłaty egzaminacyjne. Jeśli płacisz voucherem, to dobry moment, żeby podać jego numer.

Wprowadzona 28 września opłata za proktora (61,5 zł brutto za każde podejście do egzaminu online) została obecnie wstrzymana, ze względu na objęcie całego kraju żółtą strefą.

Do około 7 dni przed egzaminem otrzymasz mail z zaproszeniem do sprawdzania systemu. Wykonaj go jak najszybciej – jeśli będziesz mieć problemy techniczne, będziemy mieli więcej czasu żeby Ci pomóc. Te maile często wpadają do spamu – sprawdź, zanim do nas napiszesz.

Zamówienie musi zostać wysłane minimum na 7 dni roboczych przed planowaną datą egzaminu.
Zmiany (przeniesienie lub odwołanie terminu) są możliwe do 5 dni roboczych przed planowaną datą egzaminu.
Prosimy o przemyślane składanie zamówień, od momentu przesłania wypełnionego zamówienia na adres: egzaminy@sjsi.org jest ono wiążące.
W przypadku nie przystąpienia do egzaminu (w ustalonym terminie) pobierana jest opłata w wysokości 100% opłaty egzaminacyjnej.

Wyniki będą widoczne zaraz po zakończeniu egzaminu. Prześlemy Ci również potwierdzenie mailowe w ciągu 5 dni roboczych od dnia egzaminu. Certyfikaty są dostarczane kurierem w ciągu 35 dni roboczych od dnia wysłania wyników egzaminu.