SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Komisja rewizyjna

WSTECZ

Konrad Gomulski

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Tester oprogramowania, inżynier automatyzacji testów, trener, prelegent, organizator, członek SJSI.

Miał okazję brać udział w procesie testowym w różnych (głównie międzynarodowych) projektach, również poza granicami kraju, przerabiając praktycznie każdy poziom piramidy testowej, oraz przyjemność pracować z zespołami developerskimi z kilkunastu różnych krajów (czasem w tym samym momencie).

Główną tematyką, jaką się zajmuje jest Python i szeroko rozumiana automatyzacja.

Brał udział jako prelegent w wielu spotkaniach środowiska testerskiego takich jak lokalne Meetupy i spotkania, ale również w większych wydarzeniach jak TestWarez, WDI czy A4Q World Congress. Jako członek komitetu organizacyjnego zaangażowany w organizację TestWarez’a oraz ConSelenium. Oprócz krótkich form, prowadzi też warsztaty oraz szkolenia narzędziowe i techniczne.

W wolnych chwilach pasjonat oraz instruktor jazdy na łyżwach oraz rolkach, koszykarz z doskoku, fan polskich gór oraz miłośnik dobrej fantastyki.

Kontakt: k.gomulski@sjsi.org 


Damian Brzęczek

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

FotoTWatras (1)

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, specjalność „Informatyka w systemach elektrycznych”. Z testowaniem oprogramowania związany już od ponad 10 lat, pracuje aktualnie jako Senior Test Development Engineer w Sii. Certyfikowany tester i laureat TestingCup. Brał udział w tłumaczeniach sylabusów ISTQB TAE oraz TTA. Zaangażowany w współorganizację Śląskiego meetup’u ŚlonzaczQA. Pasjonat programowania i testów automatycznych. Swój pierwszy program napisał będąc w gimnazjum. Związany od samego początku swojej kariery z językiem programowania C#. W wolnym czasie lubi pobiegać i zmęczyć się na siłowni.

Kontakt: d.brzeczek@sjsi.org


Jarosław Hryszko

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

JaroslawHryszko

Lubi robić ciekawe i nietuzinkowe rzeczy. Pierwszą sieć neuronową wytrenował prawie trzydzieści lat temu; od ponad dwudziestu lat zarabia na życie wytwarzając oprogramowanie. W międzyczasie pracował w polskiej bazie polarnej, współtworzył pierwszy polski kontakt radiowy z Międzynarodową Stacją Kosmiczną i opłynął kajakiem Spitsbergen. Stworzył system, który uczy się przewidywać bugi w programach. Doktor nauk technicznych w zakresie informatyki, który razem z grupą studentów stara się zmierzyć każdy kod źródłowy, jaki jest dostępny w Internecie. Uwielbia się dzielić tym, co wie i stara się to robić jak najlepiej. Hoduje pająki ptaszniki i hakuje satelity.

Kontakt: j.hryszko@sjsi.org