SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Komisja rewizyjna

WSTECZ

FotoTWatras (1)Tomasz Watras

Przewodniczący komisji rewizyjnej

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, specjalność „Bankowość” oraz Wydziału Informatyki Politechniki Wrocławskiej, kierunek „Inżynieria oprogramowania”. Testowaniem oprogramowania zajmuje się od wielu lat biorąc udział w wielu różnorodnych projektach informatycznych głównie dla branży finansowej. Współzałożyciel firmy TestBenefit świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania. Jako ekspert z wieloletnią praktyką aktywnie działa na rzecz propagowania wiedzy oraz nowoczesnych metodologii z zakresu testów oprogramowania będąc m.in. wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania i Informatyki Copernicus we Wrocławiu.

Zainteresowania poza zawodowe to turystyka górska i rowerowa oraz wszystko to, co jest związane z samochodami osobowymi marki Volvo.

Kontakt: t.watras@sjsi.org


Konrad Gomulski

Członek komisji rewizyjnej

Tester oprogramowania, inżynier automatyzacji testów, trener, prelegent, organizator, członek SJSI.

Miał okazję brać udział w procesie testowym w różnych (głównie międzynarodowych) projektach, również poza granicami kraju, przerabiając praktycznie każdy poziom piramidy testowej, oraz przyjemność pracować z zespołami developerskimi z kilkunastu różnych krajów (czasem w tym samym momencie).

Główną tematyką, jaką się zajmuje jest Python i szeroko rozumiana automatyzacja.

Brał udział jako prelegent w wielu spotkaniach środowiska testerskiego takich jak lokalne Meetupy i spotkania, ale również w większych wydarzeniach jak TestWarez, WDI czy A4Q World Congress.
Jako członek komitetu organizacyjnego zaangażowany w organizację TestWarez’a oraz ConSelenium.

Oprócz krótkich form, prowadzi też warsztaty oraz szkolenia narzędziowe i techniczne.

W wolnych chwilach pasjonat oraz instruktor jazdy na łyżwach oraz rolkach, koszykarz z doskoku, fan polskich gór oraz miłośnik dobrej fantastyki.

Kontakt: k.gomulski@sjsi.org 


Adam Roman

Członek komisji rewizyjnej

Adiunkt w Instytucie Informatyki UJ. Wieloletni trener i wykładowca przedmiotów związanych z AR_phototestowaniem oprogramowania. Jego obszar zainteresowań naukowych to m.in.: techniki projektowania efektywnych testów, metryki i modele jakości oprogramowania, testowanie mutacyjne, doskonalenie procesu testowego. Współpracuje z wieloma firmami IT w obszarze testowania i zapewniania jakości oprogramowania.
Certyfikowany inżynier jakości oprogramowania (ASQ CSQE) oraz tester (ISTQB® – Full Advanced Level). Prelegent na wielu imprezach testerskich (TestingCup, WarszawQA, KraQA, TestWell, TestWarez i in.).
Autor monografii „Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” (PWN, 2015).

W wolnych chwilach trenuje kolarstwo szosowe lub komponuje (muzykę poważną 🙂 ).

Kontakt: a.roman@sjsi.org