SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Członkostwo

WSTECZ

Osoby, które chcą zostać Członkami SJSI, powinny skorzystać z naszej eDeklaracji. Aplikacja jest zintegrowana z naszym serwisem w ten sposób, że:

  • nowa osoba, która nie ma jeszcze konta, powinna wypełnić formularz, tym samym zakładając sobie jeszcze nie aktywne konto,
  • gdy już ma się aktywne konto nie członkowskie, aplikacja pomaga wypełnić wniosek.

Następnie kandydat otrzymuje mail’a z załącznikami z którymi powinien się  zapoznać potem wydrukować, własnoręcznie podpisać i odesłać do nas na adres Stowarzyszenia.

W razie jakichkolwiek problemów, pytań prosimy o kontakt na ogólny adres mailowy (kontakt@sjsi.org) lub bezpośredni z zarządem.

Po przesłaniu deklaracji odbywa się rozmowa jednego z członków zarządu z kandydatem/kandydatką. Po rozmowie członek zarządu przedstawia reszcie zarządu swoją rekomendację i zostaje założone głosowanie nad kandydaturą.

Nowi członkowie SJSI zostaną poinformowani o decyzji zarządu pocztą elektroniczną na adres zadeklarowany w wniosku eDeklaracji. W przypadku pozytywnego zaopiniowania wniosku zostaną również poproszeni o wpłatę pierwszej składki członkowskiej.

Każdy członek na podstawie § 30. pkt 2 statutu ma obowiązek uiszczenia składki członkowskiej do końca pierwszego kwartału każdego roku.

Roczną składkę członkowską (50 zł) należy wpłacać na następujący numer rachunku (dopisek aktualny dla br.):

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
PKOBP Oddział 1 we Wrocławiu
66 1020 5226 0000 6502 0508 3482
z dopiskiem: Roczna składka członkowska SJSI, Imię Nazwisko.