SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

DEVOPSDAYS WARSZAWA 2016

WSTECZ

„DevOps is a development pattern. It’s a culture. It’s not a job you can have or a title you can hold. It’s a way of doing development.” – Jamie Winsor

Kontynuując wątek popularyzacji kultury DevOps zainicjowany na tegorocznej edycji TestWarez, pragniemy zachęcić Was do uczestnictwa w 2-dniowej konferencji „DevOpsDays”. To już trzecia polska edycja wydarzenia, które zapoczątkowano w Belgii w 2009r. Od samego początku ideą przewodnią konferencji była popularyzacja wiedzy w obszarze nowego w tym czasie trendu – DevOps.

Tegoroczne spotkanie jak zwykle skupia zarówno naszych rodzimych ekspertów, jak i wielu zagranicznych gości. W tym roku będziemy mieli okazję zapoznać się z tematyką dotycząca mikroserwisów, konteneryzacji i wielu innych aspektów utożsamianych z kulturą DevOps. Po więcej szczegółów odsyłamy do programu: http://2016.devopsdays.pl/program/schedule/ .

W ramach zaproszenia i zachęty do udziału w konferencji przygotowaliśmy dla Was również miłą niespodziankę. Specjalnie na naszą prośbę, organizatorzy  wydarzenia oferują  15% zniżki przy rejestracji dla testerów oprogramowania. Co trzeba zrobić, by otrzymać rabat? Niewiele 🙂 Podczas rejestracji na stronie http://goo.gl/ASXMsv  podajcie hasło: TESTERZY.  I to wszystko! Pozostaje nam już tylko życzyć Wam udanej konferencji, wielu inspirujących prelekcji i rozmów oraz zdobycia cennych nowych znajomości.

Do zobaczenia na miejscu.

DevOpsDays