SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Łukasz Daniel

WSTECZ
Avatar
Niegdyś nauczyciel języka angielskiego, obecnie, od ponad pięciu lat, tester oprogramowania z uzyskanymi certyfikatami ISTQB CTFL oraz CTAL-TA. Niespełniony analityk biznesowy i UX designer, w swojej pracy starający się czerpać z tychże obszarów. Specjalizuje się w testowaniu manualnym frontendu, uwielbia przyglądać się logice biznesowej, analizować, rozmawiać, zadawać pytania, szukać ewentualnych nieścisłości i nieprzewidzianych zachowań podczas projektowania systemów.
Jako osoba, która przebranżowiła się z sektora całkowicie innego niż sektor IT cieszę się, że otrzymałem szansę, aby przybliżać osobom mającym przed sobą ścieżkę przebranżowienia kulisy pracy przy zapewnieniu jakości oprogramowania, prowadząc szkolenia z zakresu teorii ISTQB i praktyki testerskiej.
Prywatnie mąż i współwłaściciel dwóch kotów. W wolnym czasie udaję gwiazdę rocka grając w zespole muzycznym, a kiedy indziej udaję bajkowe stwory spotykając się ze znajomymi na sesjach RPG. Dla uporządkowania myśli, higieny psychicznej oraz sprawdzenia i budowania wytrzymałości, lubię wybrać się na intensywny trening rowerowy.

AKREDYTACJA TRENERSKA WAŻNA DO 2025-02-12:

  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy w. 3.1,
  • Poziom Zaawansowany – Analityk Testów.