SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

Łukasz Zajączkowski

WSTECZ
Avatar
Ze światem IT oraz testowania związany jestem od około 4 lat. Pomimo krótkiego stażu, stawiam na bardzo intensywny rozwój, dzięki czemu, w mojej ocenie, już teraz udało mi się zajść bardzo daleko.

W testowaniu najbardziej pasjonuje mnie pisanie testów automatycznych dla Frontendu, jak i dla Backendu. Bardzo lubię również dziedzinę User Experience.

Moją drugą największą pasją jest pomaganie innym ludziom w procesie przebranżowienia. Staram się wykorzystywać swoje doświadczenie, przekazując je na kursach i szkoleniach. Jestem trenerem w zakresie ISTQB CTFL. Prowadzę również warsztaty testowania manualnego oraz testowania Rest API.

Lubię mówić o sobie Tester Zwinny. Posiadam rozszerzenie certyfikatu ISTQB CTFL – Agile Tester. Na co dzień pracuję również w zespole Scrumowym.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem. Lubię spędzać czas z rodziną oraz na świeżym powietrzu. Poza tym czytam dużo literatury branżowej i wciąż intensywnie się rozwijam, biorąc udział w różnych szkoleniach, głównie z zakresu automatyzacji testów.

AKREDYTACJA TRENERSKA WAŻNA DO 2024-05-04:

  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy w. 3.1,
  • Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy w. 4.0,
  • Poziom Podstawowy – Tester Zwinny.