SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

NOWA WERSJA SYLABUSA POZIOMU PODSTAWOWEGO CTFL W. 4.0

WSTECZ

Na stronie internetowej SJSI pod adresem: https://sjsi.org/ist-qb/do-pobrania/
zostały opublikowane materiały do pobrania w j. polskim dla poziomu certyfikacji Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy wersja 4.0.

Opublikowane materiały to:

1. Sylabus Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy w. 4.0.
2. Egzamin przykładowy – arkusz pytań
3. Egzamin przykładowy – arkusz odpowiedzi
4. Struktura i zasady tworzenia egzaminów CTFL
5. Informacja o czasie trwania szkolenia
6. Wytyczne dla akredytacji 


Dbając o najwyższą jakość publikowanych dokumentów, ogłaszamy konkurs na znalezienie defektów w publikowanych materiałach. Deadline na przesyłanie uwag to 2 października 2023. Główną nagrodą jest wejściówka na konferencję @TestWarez (warsztaty + wykłady + nocleg). Bilet jest do wykorzystania do dnia 10 października 2023, po tym terminie, w przypadku braku potwierdzenia zgłoszenia, bilet przepada.

Nagroda będzie przyznana za najciekawsze znalezione defekty i/lub uwagi związane z treścią opublikowanych materiałów do CTFL 4.0.

Przypominamy, że  egzamin na certyfikat Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy jest obecnie dostępny w obu wersjach:

– w wersji 3.1 (wg starego sylabusa) oraz
– w wersji 4.0 (wg nowego sylabusa).
W aplikacji do zapisów na egzaminy będzie można dokonać wyboru wersji sylabusa, wg którego będzie przeprowadzany egzamin. Terminy, w jakich będzie można dokonać wyboru wersji sylabusa, są zależne od wyboru języka egzaminu.

Dla WERSJI ANGIELSKIEJ egzaminu wyboru pomiędzy dwoma wersjami sylabusa będzie można dokonać do dnia 9 maja 2024 r.

Dla WERSJI POLSKIEJ egzaminu wyboru pomiędzy dwoma wersjami sylabusa będzie można dokonać do dnia 9 listopada 2024 r.Po tym terminie będzie obowiązywał już tylko sylabus w wersji 4.0, co oznacza, że będą odbywały się wyłącznie egzaminy na poziomie CTFL 4.0.

Zapraszamy do zgłaszania swoich uwag na adres akredytacje@sjsi.org oraz do zapisów na egzaminy na stronie https://exam-rejestracja.sjsi.org/