SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

PTAQ XXIV – ZAPROSZENIE

WSTECZ

http://ptaq.org/

 

Zaproszenie

 

Zapraszamy do udziału w naszym XXIV spotkaniu  – 17 czerwca (środa), start godz. 18:00.  Tym razem spotkamy się w popularnym Pixelu (siedziba firmy Allegro, ul. Grunwaldzka 182). Dla naszych gości przygotowaliśmy dwie prezentacje i nie ograniczymy się ściśle do samego testowania, ale porozmawiamy też o pracy w zespole.

Gromadomyślenie a praca zespołowa

„To nie finanse, ani strategia, ani technologia, ale właśnie praca zespołowa jest decydującym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – zarówno dlatego, że jest tak potężna i wszechmocna, jak i dlatego, że występuje tak rzadko.”

    Patrick Lencioni, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej

Zespoły ponad wszystko! Co niweczy efektywność zespołów? Gromadomyślenie, czyli silne pragnienie zgody i harmonii wśród członków wpływające na podejmowanie decyzji, szczególnie w sytuacji presji czasu i niepewności, co do rezultatów.  To ono sprawia, że zespoły nie widzą oczywistych rozwiązań lub zbyt mocno przywiązują się do pomysłów, które nie są najbardziej optymalne. W trakcie prezentacji usłyszysz o wilful blindness (świadomej ślepocie), ciekawości i odwadze do byciu w konflikcie.

Ty też jesteś testerem aplikacji mobilnych

 Co to jest aplikacja natywna i jak można automatyzować „tapanie” w ekran dotykowy dowiecie się od Ewy Bielskiej podczas prezentacji o testowaniu aplikacji mobilnych. Opowie o pracy nad aplikacją Allegro dla kupujących na system iOS.

 

Więcej nt. spotkanie w tym sylwetki prelegentów tutaj.