SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

QUALITY 3D W WARSZAWIE – ZAPRASZAMY NA WYKŁAD DROGA DO JAKOŚCI – JAK ZAPEWNIĆ JAKOŚĆ PRODUKÓW IT?

WSTECZ
  • Data spotkania: 2019-01-18
  • Czas: 18:00-21:00
  • Miejsce: PW, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych (WEiTI), Aula – sala 118, I piętro

INFORMACJE


Nie od dziś wiadomo, jak trudno jest realizować z sukcesem projekty informatyczne. Opóźnienia, przekroczone budżety, niska jakość produktu końcowego i w efekcie niezadowolenie odbiorców – to typowe problemy pojawiające się w przedsięwzięciach informatycznych na przestrzeni ostatnich lat. Czy można im zaradzić? W jaki sposób systematycznie i efektywnie zbudować system umożliwiający kompeksowe (i skuteczne) zarządzanie jakością w IT?

Celem wykładu jest dyskusja o jakości w IT oraz przybliżenie odbiorcom możliwych rozwiązań, metod i narzędzi zarządzania jakością.

Wykład jest otwarty dla wszystkich. Obowiązuje rejestracja.

PROWADZĄCY


Karolina Zmitrowicz – Pracuje w branży IT od 10 lat. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i inżynierii wymagań, zarządzania jakością i zarządzania projektami: pracowała dla wiodących organizacji finansowych w Republice Południowej Afryki, Holandii, Austrii, Słowacji, Włoszech i w Polsce. Podczas swojej kariery pełniła różne role, od testera, poprzez analityka i projektanta, po koordynatora projektów, co umożliwiło jej poznanie wielu aspektów realizacji projektów IT i nauczyło postrzegania podejmowanych tematów z różnych punktów widzenia. Jest przewodniczącą grupy roboczej ds. inżynierii wymagań w SJSI. Bierze aktywny udział w pracach SJSI nad budowaniem dojrzałości jakościowej w organizacjach IT. Zaangażowana w organizację największych polskich konferencji o tematyce jakości oprogramowania. Często występuje na konferencjach i wydarzeniach branżowych dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.