SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE WARSZAWSKIE SPOTKANIE QUALITY3D!

WSTECZ

O inicjatywie

Co to jest Quality3D? To cykliczne spotkania dla osób z branży IT, zainteresowanych tematyką jakości procesów i produktów. Naszym celem jest uzupełnienie działania istniejących już inicjatyw i dyskusja o nieco innym ujęciu jakości – szerszym i bardziej holistycznym.

Dlaczego 3D?
Ponieważ nasze spotkania będą oscylować wokół obszarów, pokrytych przez nasze wiodące marki konferencyjne:
– #Testwarez – testowanie oprogramowania
– #QFIT – zarządzanie jakością w IT
– #reQuest – inżynieria wymagań i analiza biznesowa
Porozmawiajmy o jakości w miłej atmosferze meetupu. Poznajmy się. Czerpmy ze wspólnych doświadczeń.

O spotkaniu

Zapraszamy na Quality3D Meetup in #Warsaw w ramach którego, Karolina Zmitrowicz – Prezes Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych przedstawi prelekcję „ Jakość to będzie. Jak zadbać o jakość wymagań”, a Joanna Kazun, Project Leader w TUiR „Warta” przedstawi prelekcję „Jakość wymagań z perspektywy testowania”.

„Wymagania. Każdy słyszał. Mało kto widział dobre wymagania. O znaczeniu wymagań nie trzeba opowiadać – każdy z branży IT może podać swoje własne doświadczenia w tym zakresie. Niestety, są to doświadczenia z reguły niezbyt przyjemne. Jak zatem zmienić ten stan rzeczy? Jak sprawić, by wymagania były lepsze, bardziej wartościowe i przydatne? Zapraszam na spotkanie – porozmawiajmy o rozwiązaniach.”
Zapraszam. Karolina Zmitrowicz & Joanna Kazun

O organizatorze

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych – Chcemy aby Nasza Organizacja była platformą wymiany doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji dla osób, które zawodowo zajmują się zagadnieniem jakości systemów informatycznych. Testowanie, jako jedna z istotniejszych metod zapewnienia jakości, będzie ważnym obszarem zainteresowania Stowarzyszenia. Pragniemy upowszechniać wiedzę dotyczącą testowania systemów informatycznych oraz innych metod zapewnienia jakości systemów informatycznych.

O partnerze wydarzenia

AmberTeam Testing Sp. z o. o.
Zatrudniamy i rozwijamy zespół zaangażowanych testerów, wykładowców i egzaminatorów. Bierzemy czyny udział w pracach nad standardami dotyczącymi testowania. Wspieramy polską i międzynarodową społeczność testerską przez udział w pracach Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych oraz International Software Testing Qualifications Board. Udostępniamy też część naszej wiedzy i doświadczenia na naszych stronach do wykorzystania przez innych testerów.

Lokalizacja i data

Centrum Konferencyjne KOPERNIKA
Warszawa, ul. Kopernika 30

11.10.2018, godziny: 18:00 – 21:00