SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZAPRASZAMY NA QUALITY 3D WE WROCŁAWIU!

WSTECZ

Zapraszamy na kolejne spotkanie Quality 3D w biurze SJSI we Wrocławiu. W programie Marcin Sikorski z warsztatem!

Miejsce i data

Kiedy: 26.10.2018

Gdzie: biuro SJSI we Wrocławiu (ul. Kazimierza Wielkiego 1)

Organizator: Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Prelegent

Marcin Sikorski

Fan i pasjonat Internetu Rzeczy oraz systemów wbudowanych #embedded, który profesjonalnie acz bezlitośnie weryfikuje SMART produkty światowych marek. Od 5 lat pracuje jako Test Engineer (a ostatnio również Test Lead) w firmie Tieto. Po godzinach – pasjonat szeroko pojętej optymalizacji, Chin, wspinaczki oraz kultury. Na co dzień prowadzi bloga: test-engineer.pl

Opis warsztatu

Czy zawsze chciałeś rozpocząć swoją przygodę z IoT ale nie wiedziałeś od czego zacząć? Czy bałeś się przytłaczającej ilości wiedzy, wątków i zagadnień? Jeśli jesteś głodny wiedzy dotyczącej Internetu Rzeczy i masz 3 wolne godziny w nadchodzący piątek, to wpadnij na meetup Quality3d gdzie Marcin Sikorski (tak, ten od szybkiego mówienia i IoT ;)) zaprezentuje demo swojego autorskiego warsztatu „Od zera do IoT”.

Ekosystem, Sensory, Protokoły, Edge, Ambient Intelligence, Firmy 4.0 – na tych filarach zbudowana jest świadomość IoT. Jeśli zatem jesteś osobą, która rozważa „migrację” ze stanowiska testera manualnego do testera IoT i chciałbyś mieć jeszcze jeden ku temu powód – wpadnij do nas! Zrób swój pierwszy krok razem z SJSI!

Jeśli złapiesz bakcyla to może zobaczymy się na pełnym warsztacie jeszcze w tym roku 🙂