SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZOSTAŃ PRELEGENTEM QUALITY EXCITES 2016!

WSTECZ


Organizatorzy ogólnopolskiej konferencji
Quality Excites zapraszają do współtworzenia QE
jubileuszowej (piątej już!) edycji wydarzenia, które co roku gromadzi rzeszę profesjonalistów, dbających o jakość wytwarzanego oprogramowania.
Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2016 roku w Gliwicach, natomiast do 24 kwietnia 2016 roku można zgłaszać swoją propozycję wystąpienia (
Call for Proposals).

Organizatorzy zapraszają do współpracy osoby pracujące na co dzień nad jakością oprogramowania, które chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy związane z zagadnieniami QA. Można zaproponować dowolną formę wystąpienia (nie tylko wykład), a zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2016 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na https://qualityexcites.pl/cfp.

Konferencja Quality Excites porusza tematy związane z innowacyjnymi koncepcjami, pozwalającymi na tworzenie wysokiej jakości produktów. Wydarzenie, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością, jest okazją do spotkania się z profesjonalistami – inżynierami ds. jakości i testerami, a także z kierownikami projektów, właścicielami produktów i programistami – słowem: ze wszystkimi, którym zależy, aby oprogramowanie tworzone było z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich, którzy ekscytują się jakością, dążą do ciągłego rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i sami chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami.

Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest firma Future Processing zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości systemów informatycznych dla biznesu i przemysłu. Firma znajduje się w czołówce zestawienia Deloitte dla najszybciej rozwijających się spółek technologicznych Europy Środkowej „Technology Fast 50”.

Więcej informacji na www.qualityexcites.pl oraz www.facebook.com/quality.excites.