SJSI

RSS
Dane kontaktowe:
e-mail: kontakt@sjsi.org

ZAPRASZAMY NA DRUGIE WARSZAWSKIE SPOTKANIE QUALITY3D!

WSTECZ

 

O inicjatywie

Co to jest Quality3D? To cykliczne spotkania dla osób z branży IT, zainteresowanych tematyką jakości procesów i produktów. Naszym celem jest uzupełnienie działania istniejących już inicjatyw i dyskusja o nieco innym ujęciu jakości – szerszym i bardziej holistycznym.

Dlaczego 3D?
Ponieważ nasze spotkania będą oscylować wokół obszarów, pokrytych przez nasze wiodące marki konferencyjne:
– #Testwarez – testowanie oprogramowania
– #QFIT – zarządzanie jakością w IT
– #reQuest – inżynieria wymagań i analiza biznesowa
Porozmawiajmy o jakości w miłej atmosferze meetupu. Poznajmy się. Czerpmy ze wspólnych doświadczeń.

O spotkaniu

Zapraszamy na Quality3D Meetup w Warszawie w ramach którego Karolina Zmitrowicz poprowadzi warsztat „W POSZUKIWANIU DOBRYCH WYMAGAŃ – UJĘCIE PRAKTYCZNE”.

„Nie trzeba powtarzać, jak ważne są wymagania dla sukcesu przedsięwzięć. Nie trzeba przypominać, jakie problemy wynikają ze słabej jakości wymagań. Zamiast rozmawiać o problemach, skupmy się na rozwiązaniach – jak sprawić, by wymagania były lepsze, precyzyjne i odpowiednio dobrze odzwierciedlały potrzeby interesariuszy.

Przećwiczmy pisanie dobrych wymagań i wyciągnijmy wspólnie wnioski dotyczące tego, jakich usprawnień potrzeba w naszych organizacjach”

Zapraszam. Karolina Zmitrowicz

O organizatorze

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych – Chcemy aby Nasza Organizacja była platformą wymiany doświadczeń oraz podnoszenia kwalifikacji dla osób, które zawodowo zajmują się zagadnieniem jakości systemów informatycznych. Testowanie, jako jedna z istotniejszych metod zapewnienia jakości, będzie ważnym obszarem zainteresowania Stowarzyszenia. Pragniemy upowszechniać wiedzę dotyczącą testowania systemów informatycznych oraz innych metod zapewnienia jakości systemów informatycznych.

O partnerze wydarzenia

Sages

Sages sp. z o.o. jest firmą szkoleniową i doradczą, świadczącą usługi w zakresie IT zarówno dla firm z branży informatycznej, jak i firm z innych obszarów działalności, dla których wytwarzanie systemów jest koniecznym warunkiem rozwoju. Misją firmy jest wspieranie procesu projektowania, wytwarzania i wdrażania oprogramowania w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, aby zminimalizować koszty, czas i ryzyko, związane z tymi przedsięwzięciami.

Lokalizacja i data

Sages, ul. Nowogrodzka 62c, Warszawa

20.10.2018, godziny: 09:00 – 13:00

Jeden komentarz do “ZAPRASZAMY NA DRUGIE WARSZAWSKIE SPOTKANIE QUALITY3D!

  1. junior pisze:

    Było super ! Polecam : )

Comments are closed.